Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
У Полтаві місцевий художник створив патріотичний мурал на тематику нескореної України. В центрі міста він прикрасив стіну одного з дитячих садочків. На ній митець зобразив по центру дівчину в національному вбранні, а з боків військовослужбовців ЗС України та прикордонників. Також до свого витвору він додав відомого песика Патрона, який допоміг знешкодити вже понад 2000 вибухонебезпечних предметів.
Створив мурал полтавець Олександр Фастовець, який працює неподалік в місцевому тату-салоні.
— Щоденно проходжу цю стіну. Якось з’явилося бажання прикрасити її малюнком. Отримав дозвіл у міській раді та розпочав роботу. Спочатку стіну зашпаклював, вирівняв та наніс спеціальне покриття, — розповів Олександр. — Було кілька варіантів малюнку — обрав менш агресивний. Уся робота зайняла чотири дні.
У своїй роботі він використав акрилові фарби, які змішував до необхідного відтінку. На витвір було використано близько 7 000 гривень.
— Приємною несподіванкою стала нагорода від влади Полтави. За ініціативність у покращенні доброустрою міста отримав грамоту, яку особисто вручив міський голова, — додав художник.
До речі, першими, хто оцінив майстерність автора, стали військовослужбовці Полтавського гарнізону.
За словами Олександра, це лише перший його проєкт. Далі в планах створити ще кілька патріотичних муралів у місті. Тематикою іншого може стати місто-герой Маріуполь. Там хлопець хоче зобразити посередині картини великий напис «Азовсталь», а на фоні будуть українські військові й номери військових частин, які боронили та продовжують тримати місто.
Митець планує працювати над муралами все літо.
Фото автора
Стартував перший власний базовий курс бойової підготовки у 20-ій бригаді оперативного призначення «Любарт» у складі 1-го корпусу «Азов» Нацгвардії.
В ході наступальної операції на Олександрівському напрямку, що триває із кінця січня, відновлено контроль над 480 кв. км території.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка розповіли про марну спробу росіян кинути в бій резерви.
Пілоти підрозділу The Ravens 129-ї важкої механізованої бригади уразили важку вогнемету систему залпового вогню противника «Сонцепьок».
Пілоти аеророзвідки штурмового батальйону «Морок» 225-го штурмового полку зафіксували російського піхотинця, який порпався у речах загиблих окупантів.
Оператори СБС в ніч на 5 квітня завдали ударів по порту Приморськ у Леніградській області та нафтопереробному заводу у місті Кстово Нижнєгородської області.
Командир відділення радіоперешкод, ВОС 539. Війська РЕБ.
від 19000 до 120000 грн
Коломия, Івано-Франківська область
Інспектор прикордонної служби
від 21000 до 30000 грн
Білгород-Дністровський
Державна прикордонна служба України
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….