ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна запропонувала росії обміняти важкопоранених бійців із «Азовсталі» — Ірина Верещук

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Травня 2022, 22:01

Україна запропонувала рф обміняти важкопоранених бійців із «Азовсталі» на полонених росіян за стандартними правилами обміну військовополонених. Про це повідомила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук у Телеграмі.

– Станом на зараз військовим шляхом деблокувати Азовсталь неможливо. Захисники Азовсталі здаватися в полон не хочуть. Це достойно поваги. Росіяни не погоджуються на екстракшн. Це реальність, але від росіян це не дивно, – написала Ірина Верещук і додала, – Але ми шукаємо не ідеальний варіант, а робочий. В якості першого кроку запропонували росіянам такий обмін: ми вивозимо наших важкопоранених хлопців з «Азовсталі» по гуманітарному коридору. Натомість віддаємо полонених росіян за стандартними правилами обміну військовополонених.

Також Ірина Верещук відзначила, що домовленості ще немає, переговори тривають.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Людина злізла з дерева, а окупанти залізли: дрони уразили їх і там
Людина злізла з дерева, а окупанти залізли: дрони уразили їх і там

На Південно-Слобожанському напрямку пілоти бригади «Форпост» продовжують знищувати противника, який вдається до нестандартних способів маскування.

«Називали «чуркою» та били»: полонений розповів про жахи російської армії
«Називали «чуркою» та били»: полонений розповів про жахи російської армії

Після перевірки документів у метро в чоловіка забрали паспорт і телефон та замість депортації з росії відправили до армії.

«Знаходимо багато „Молній-2“, в яких закінчився заряд»: на Куп’янщині окупанти тероризують цивільних
«Знаходимо багато „Молній-2“, в яких закінчився заряд»: на Куп’янщині окупанти тероризують цивільних

Військові рф цілеспрямовано б’ють ударними дронами про об’єктах цивільної інфраструктури й автівках, обстрілюють екіпажі карет екстреної медичної допомоги.

Катував військовополонених — правоохоронці ідентифікували інспектора колонії в рф
Катував військовополонених — правоохоронці ідентифікували інспектора колонії в рф

Встановлено співробітника російської виправної установи, причетного до жорстокого поводження з українськими військовополоненими.

Покриття з окупантів: десятки мертвих росіян лежать на дорогах Добропільського напрямку
Покриття з окупантів: десятки мертвих росіян лежать на дорогах Добропільського напрямку

Бійці 1-го корпусу «Азов» Нацгвардіє показали вражаючі кадри з одного з шляхів, який окупанти використовують для штурмових дій і переміщень.

Не довезли: на Закарпатті припинили три спроби переправлення ухилянтів через кордон
Не довезли: на Закарпатті припинили три спроби переправлення ухилянтів через кордон

Викрито та ліквідовано три канали незаконного переправлення осіб на українсько-угорській та українсько-румунській ділянках державного кордону.

ВАКАНСІЇ
Начальник електростанції

від 20000 до 22000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Начальник групи,військовослужбовець в в/ч А4677

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Інспектор прикордонної служби, водій

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Бухгалтер

від 21000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Такелажник, вантажник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Юрист, головний спеціаліст юридичного відділу

від 9880 до 11362 грн

Кременчук

Кременчуцька районна військова адміністрація Полтавської області

--- ---