Численні, але розрізнені селянські виступи та повстання другої половини 1920-х — початку 1930-х років були придушені державною владою з її апаратом насильства і не спромоглися…
Служба безпеки продовжує системну роботу з притягнення до відповідальності військовослужбовців рф, які воюють в Україні та порушують закони та звичаї війни.
На Київщині:
Слідчі спецслужби у співпраці з Офісом Генпрокурора ідентифікували ще трьох військових збройних сил рф, причетних до звірств на території Бучанського району.
Встановлено, що ці особи вбивали і катували місцевих мешканців, проводили допити, незаконно захоплювали приватні помешкання та мародерили.
Наразі вирішується питання про оголошення їх у міжнародний розшук.
На Луганщині та Вінниччині:
За матеріалами СБУ засуджено шістьох бойовиків незаконних збройних формувань російських окупаційних військ. Їх взяли в полон українські захисники під час боїв у лютому-березні.
Зокрема, двоє мешканців тимчасово окупованого Довжанська пішли на «службу» до «2 ОМБР 2 АК народної міліції лнр». Воювали проти України у якості «оператора-навідника» та «механіка-водія». У полон потрапили поблизу Щастя на Кремінної.
Інший бойовик з 2015 року воював у розвідувальному підрозділі та в групі БПЛА, його взяли у полон в бою на кремінському напрямку.
Ще троє учасників «армії Л/ДНР» намагалися прорвати оборону на Миколаївському напрямку. Їх визнано винними у державній зраді.
Трьох бойовиків засуджено до 15 років тюрми, двох — до 10, ще одного — до 8 років ув’язнення.
На Чернігівщині та Київщині:
СБУ виявила два схрони, в яких зберігали велику кількість набоїв і боєприпасів.
На території одного з населених пунктів Чернігівського району знайдено понад 500 снарядів калібру 30 мм для автоматичної гармати БМП-2. Боєприпаси були ретельно приховані російськими окупаційними військами. Їх планували використати у разі повторного вторгнення.
Інший схрон виявлено у квартирі мешканця Київської області.
Правоохоронці вилучили:
Наразі з чоловіком працюють слідчі та встановлюють усі обставини протиправної діяльності.
СБУ працює, аби встановити та покарати кожного окупанта!
@armyinformcomua
Уперше російський гелікоптер Мі-8 був збитий у повітрі «deep strike» дроном Сил спеціальних операцій.
Командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ, бригадний генерал Олег Апостол, відзначив нагородами воїнів 82-ї Буковинської та 95-ї Поліської бригад.
На Донеччині бійці підрозділу «Фенікс» виявили та знищили унікальну ціль — радянський рухомий пункт розвідки та управління ППРУ-1 «Овод».
Впродовж доби російські окупанти завдали 530 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області. Унаслідок ворожої атаки на Пологівський район поранення отримала 49-річна жінка.
Від початку доби на фронті відбулося 112 бойових зіткнень. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.
Минулої доби внаслідок російської агресії на Херсонщині шестеро людей дістали поранення. Ворог масовано обстрілював житлові квартали, завдавши пошкоджень багатоповерхівкам, приватним будинкам і критичній інфраструктурі.
від 21300 до 121200 грн
Сновськ, Чернігівська область
Численні, але розрізнені селянські виступи та повстання другої половини 1920-х — початку 1930-х років були придушені державною владою з її апаратом насильства і не спромоглися…