ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як українські десантники російських окупантів знищують

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Травня 2022, 20:43

Ситуація щодо російського вторгнення

«Десантники 81-ї бригади ДШВ продовжують знищувати російських окупантів. Воїни-десантники нашої бригади продовжують успішно знищувати окупантів, перетворюючи їхню техніку на металобрухт», – йдеться у повідомленні бригади.

«Ми підготували невелику фотопідбірку підбитої та спаленої рашистської техніки нашими десантниками. Девіз нашої бригади – «Народжені перемагати!», і Ми – захищаємо свою Батьківщину. А вас – окупантів, тут чекає лише безславна смерть»!»

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Бійці «Тайфун» спалили штурмову колону рф з десантом на квадроциклах

Бійці «Тайфун» спалили штурмову колону рф з десантом на квадроциклах

Бійці підрозділу безпілотних систем «Тайфун» за допомогою дронів знищили штурмову колону окупантів на квадроциклах.

Розганяють дрони-перехоплювачі до 400 км/год — українські двигуни захищають країну

Розганяють дрони-перехоплювачі до 400 км/год — українські двигуни захищають країну

Мотори — це ключовий елемент дронів, які вражають ворожі цілі. Ще два роки тому їх серійне виробництво в Україні здавалося неможливим — а вже сьогодні дедалі більше дронів літають на моторах Made in Ukraine.

Підводні дрони вразили російську субмарину в Новоросійську

Підводні дрони вразили російську субмарину в Новоросійську

Сили оборони України провели чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська.

СБУ підірвали підводний човен росіян у Новоросійську, «Скеля» знищила колону русня у Покровську, «Хартія» на зачистці Куп’янська, «Примари» у Криму: стрім

СБУ підірвали підводний човен росіян у Новоросійську, «Скеля» знищила колону русня у Покровську, «Хартія» на зачистці Куп’янська, «Примари» у Криму: стрім

Служба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу «Варшавянка». На борту підводного човна було чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр».

російська загроза змушує Європу переглядати архітектуру безпеки

російська загроза змушує Європу переглядати архітектуру безпеки

Питання безпеки України сьогодні є ключовим для всієї Європи, адже від здатності нашої держави протистояти російській агресії безпосередньо залежить стабільність європейського континенту. Водночас не всі країни усвідомлюють цю залежність та реагують на неї належним чином.

Уражено Астраханський газопереробний завод — Генштаб ЗСУ

Уражено Астраханський газопереробний завод — Генштаб ЗСУ

З метою зниження спроможностей противника з виробництва вибухових речовин у ніч на 15 грудня Сили оборони України успішно уразили стратегічний об’єкт противника — Астраханський  газопереробний завод.

ВАКАНСІЇ

Офіцер-психолог

від 20000 до 100000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Начальник зв’язку в батальйон, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Гранатометник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Монтажник мереж зв’язку (інтернет)

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Кулеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Начальник служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 30000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---