ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міністр юстиції України провів зустріч із Комісаром Ради Європи з прав людини

Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Травня 2022, 22:23

В ході зустрічі Денис Малюська подякував пані Міятович за її активну позицію щодо підтримки України у протистоянні країні-агресору та у зв’язку зі страшними злочинами, які скоюють російські військові на території нашої країни.

«Для нашої країни вкрай важливою є допомога, як з надання озброєння, продовження застосування більш жорстких санкцій до країни-агресора, так і юридичного характеру, зокрема розробка дієвих компенсаторних механізмів для відбудови України. А саме: необхідним є створення належного правового підґрунтя для використання ресурсів рф, які наразі заблоковані в США та країнах ЄС. Одним з таких варіантів є підготовка міжнародного документа (Меморандуму або Угоди), який би передбачав створення та подальше застосування відповідних інструментів для покриття збитків, які були нанесені Україні внаслідок злочинів агресії рф», – відзначив Міністр юстиції України.

Денис Малюська поінформував, що Верховна Рада проголосувала у першому читанні за законопроект №7304, який передбачає допуск Міжнародного кримінального суду до роботи в Україні.

Комісар Ради Європи привітала таке рішення і підкреслила важливість розслідування злочинів агресії рф та притягнення усіх винних до скоєння таких злочинів до неминучої відповідальності. Разом з тим, вона відзначила, що у цьому питанні доцільно дослухатись й ураховувати позицію військових.

Також Дуня Міятович порушила питання ратифікації Стамбульської Конвенції, особливо в контексті значної кількості кейсів насильства у відношенні до жінок та дітей.

Окремо сторони обговорили питання утримання військовополонених. Міністр юстиції відзначив, що Україна не готувалась до військових дій і тому, в країні відсутні табори для утримання військовополонених. Відтак, було прийнято рішення облаштувати місця для тримання військовополонених в українських пенітенціарних установах. Наразі продовжується діалог з донорами щодо надання необхідної допомоги.

Особливу увагу в рамках зустрічі було приділено створенню Спеціального трибуналу для розслідування та притягнення винних до відповідальності за злочин агресії проти України.

В рамках візиту Комісар Ради Європи з прав людини відвідала Київську область та поспілкувався з місцевою владою, зокрема в частині потреб у відновленні українських міст, які були зруйновані у результаті російської агресії.

Джерело: Урядовий портал

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Сили оборони відбили масований штурм на Добропільському напрямку: знищено 3 танки, 13 ББМ і близько сотні росіян

Сили оборони відбили масований штурм на Добропільському напрямку: знищено 3 танки, 13 ББМ і близько сотні росіян

9 жовтня силами та засобами Угруповання Десантно-штурмових військ спільно з військовими частинами та підрозділами 1 корпусу Національної гвардії України «Азов», а також суміжниками було зірвано спробу прориву сил противника на Добропільському напрямку.

«Хроніки боліт»: нова аналітична програма від Армія FM про реальну росію без кремлівського «макіяжу»

«Хроніки боліт»: нова аналітична програма від Армія FM про реальну росію без кремлівського «макіяжу»

Армія FM презентувала новий телевізійний проєкт «Хроніки боліт». Це аналітична програма, яка показує сучасну росію без кремлівської пропаганди.

Володимир Зеленський обговорив з Премʼєром Канади ініціативу PURL та розповів про ситуацію на фронті

Володимир Зеленський обговорив з Премʼєром Канади ініціативу PURL та розповів про ситуацію на фронті

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмовуіз Премʼєр-міністром Канади Марком Карні.

Воїни Сил оборони відпрацьовують бій в урбані в межах багатонаціональної операції «Інтерфлекс»

Воїни Сил оборони відпрацьовують бій в урбані в межах багатонаціональної операції «Інтерфлекс»

На полігоні у Великій Британії українські військові під керівництвом румунських інструкторів відпрацьовують бій у міській забудові.

Росіяни не прорвалися на Сході, навала безпілотників у небі над фронтом, знову горять НПЗ у рф: стрім

Росіяни не прорвалися на Сході, навала безпілотників у небі над фронтом, знову горять НПЗ у рф: стрім

Ворог спробував здійснити масований штурм на Костянтинівському напрямку, але зазнав невдачі.

Україна синхронізувала санкції з Японією — Президент підписав відповідний указ

Україна синхронізувала санкції з Японією — Президент підписав відповідний указ

Президент України Володимир Зеленський повідомив про дипломатичні успіхи щодо розвитку і впровадження антиросійських санкцій.

ВАКАНСІЇ

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Нікополь

Старобільський РТЦК та СП

Санітарний інструктор, фельдшер

від 20500 до 22000 грн

Дніпро

26 окрема Дніпровська бригада

Бойовий медик взводу

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Командир відділення у військову частину А4935

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

--- ---