ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На заклик долучитися до відновлення Ірпеня відгукнулося 120 проєктантів – Олександр Павлюк

Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Травня 2022, 15:38 7

Київська військова обласна адміністрація та керівництво міста Ірпінь запросили архітекторів України долучитися до планування стратегії з відновлення та розвитку міста.

Як повідомили в обладміністрації, на запрошення відгукнулися близько 120 проєктантів, які сьогодні, 5 травня, прибули до міста Ірпінь.

«Населені пункти Київщини дуже сильно постраждали від рук загарбників. Окупанти цілеспрямовано знищували наші домівки, лікарні, школи, культурні споруди. Але ми все відновимо. У мене немає сумнівів в цьому, коли я бачу скільки людей відгукнулися на заклик про допомогу. Вірю, що зможемо побудувати нову Київщину, ще більш розвинену та квітучу. Дякую кожному, хто сьогодні долучився до нашої команди відновлення області», – зазначив голова Київської ОВА генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Архітектори разом із очільником міста Олександром Маркушиним оглянули Ірпінь, аби оцінити рівень руйнувань. Наступний етап – планування нової стратегії розвитку міста.

«Дуже багато людей відгукнулося. Це говорить про те, що для кожного з нас важливо бути причетним до розбудови України. Вже сьогодні ви робите величезний внесок у відновленні Київщини, віддаючи свій час та частину енергії», – зазначив керівник гуманітарного напрямку Олексій Кулеба.

Читайте нас у Facebook