ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ухвалено за основу законопроєкт щодо забезпечення стабільного функціонування підприємств ОПК

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 3 Травня 2022, 17:42

Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу проєкт Закону про внесення змін до статті 3 Закону України «Про деякі питання заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу – учасників Державного концерну «Укроборонпром» та забезпечення їх стабільного розвитку» (реєстр. №7307).

Його метою є забезпечення безперебійного та стабільного функціонування підприємств оборонно-промислового комплексу та належне забезпечення потреб сил безпеки i сил оборони необхідним озброєнням та військовою технікою, підвищення обороноздатності держави під час збройної агресії російської федерації шляхом надання можливості підприємствам на період дії воєнного стану передавати необхідні площі та обладнання в оренду з метою розміщення виробництва, необхідного для забезпечення потреб сил безпеки i сил оборони, у спрощеному порядку, без застосування конкурентних процедур, а також можливості безоплатно передавати майно з метою забезпечення діяльності підприємств оборонно-промислового комплексу та задоволення потреб сил безпеки i сил оборони в озброєнні та військовій техніці.

Законопроєктом передбачається:

  • розширити перелік випадків безоплатної передачі майна підприємств ОПК, включивши до нього випадки забезпечення діяльності підприємств ОПК та задоволення потреб сил безпеки і сил оборони в озброєнні та військовій техніці в умовах воєнного стану;
  • спростити на період воєнного стану порядок передачі майна державних підприємств ОПК майна в оренду з метою розміщення виробництва, необхідного для забезпечення потреб сил безпеки і сил оборони;
  • передавати вказане майно в оренду без застосування конкурентних процедур і без внесення інформації про потенційний об’єкт оренди до електронної торгової системи (далі – ЕТС), опублікування інформації про потенційний об’єкт оренди в ЕТС, розміщення в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду та проведення аукціону на право оренди майна.

Джерело: Інформаційне управління ВРУ

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Привласнив понад мільйон гривень донатів на ЗСУ: підозру отримав керівник благодійного фонду
Привласнив понад мільйон гривень донатів на ЗСУ: підозру отримав керівник благодійного фонду

На Хмельниччині ділок збирав гроші для придбання автівок на окремий банківський рахунок, а потім витратив їх на власні потреби.

Мчали у Костянтинівку, а потрапили до пекла: перший весняний штурм для багатьох росіян став останнім
Мчали у Костянтинівку, а потрапили до пекла: перший весняний штурм для багатьох росіян став останнім

Бійці прикордонного підрозділу безпілотних систем «Фенікс» відбили масований штурм росіян в бік Костянтинівки.

Розбудив окупанта і узяв в полон: наш пілот став страшним сном росіянина
Розбудив окупанта і узяв в полон: наш пілот став страшним сном росіянина

Пілот батальйону безпілотних систем «Мурчики» 57-ї мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка Олександр знайшов у бліндажі сплячого ворога.

Пакет на голову і підписуй «зізнання»: судитимуть двох кримських ефесбешників
Пакет на голову і підписуй «зізнання»: судитимуть двох кримських ефесбешників

Обвинувальний акт щодо двох колишніх співробітників ГУ СБУ в АР Крим, які перейшли на бік ворога і стали правювати в фсб рф, скеровано до суду.

На Сумщині та Харківщині ворог атакує малими силами, але постійно здійснює тиск
На Сумщині та Харківщині ворог атакує малими силами, але постійно здійснює тиск

Окупанти намагаються шукати ті місця, де вони можуть просунутися чи хоча б піддати вогневому впливу наші позиції, а може навіть спробувати захопити їх.

Вполювали мисливця: російський штурмовик мав рушницю, але збив дрон собою
Вполювали мисливця: російський штурмовик мав рушницю, але збив дрон собою

Бійці 421-го батальйону безпілотних систем «Сапсан» ДШВ ЗСУ знищили окупанта, який збирався полювати за нашими дронами.

ВАКАНСІЇ
Лікар медичного пункту

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Офіцер інформаційно-аналітичної групи

від 21000 грн

Львів

Військова частина А2678

Старший оператор БПЛА (мікро, міні, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Зв’язківець (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Кулеметник

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Оператор радіолокаційної станції

від 20000 до 120000 грн

Геча, Закарпатська область

--- ---