ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Раві-Руській оголошено Дні жалоби за загиблим воїном

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Квітня 2022, 6:46

У зв’язку із загибеллю воїна 24 ОМБр Тараса Мартинюка-Лотоцького у населених пунктах Рава-Руської міської територіальної громади Львівської області оголошено Дні жалоби.

Про це повідомляє міська рада Рави-Руської.

«У зв’язку з трагічною загибеллю Мартинюка-Лотоцького Тараса Степановича під час виконання службових обов’язків у ході повномасштабного вторгнення росії на територію України, з метою вшанування пам’яті загиблого та відповідно до розпорядження міського голови Рави-Руської № 81 від 25 квітня 2022 року у населених пунктах Рава-Руської міської територіальної громади 25-26 квітня 2022 року оголошено Днями жалоби», – йдеться у повідомленні.

Тарас Мартинюк-Лотоцький загинув 19 квітня, під час бойового зіткнення та масованого артилерійського обстрілу поблизу міста Попасної Луганської області.

Герой народився 3 березня 1986 року. Проживав у селі Равському Рава-Руської міської територіальної громади. 3 роки проходив службу у зоні проведення АТО/ООС. 3 березня цього року був мобілізований до війська, воював у складі 24 окремої механізованої бригади.

Без батька залишився син.

Про дату, час та місце прощання зі загиблим Героєм буде повідомлено згодом.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Балістика і майже сотня БПЛА: ворог вночі атакував Україну

Балістика і майже сотня БПЛА: ворог вночі атакував Україну

У ніч на 26 грудня (з 18:00 25 грудня) противник атакував однією балістичною ракетою «Іскандер-М»  із ТОТ АР Крим, а також 99 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера» і безпілотниками інших типів.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Володимир Зеленський повідомив про домовленість щодо зустрічі з Дональдом Трампом

Володимир Зеленський повідомив про домовленість щодо зустрічі з Дональдом Трампом

Володимир Зеленський збирається невдовзі зустрітися з Дональдом Трампом для проведення переговорів.

«Улан» не доїхав: під Покровськом вперше знищили новий російський всюдихід

«Улан» не доїхав: під Покровськом вперше знищили новий російський всюдихід

На підступах до Покровська українські військові уразили повнопривідний автомобіль типу «Улан-2», створений на базі цивільного комерційного шасі «Соболь 4х4».

Протягом минулої доби зафіксовано 121 бойове зіткнення — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби зафіксовано 121 бойове зіткнення — Генштаб ЗСУ

Найбільше атак було на Покровському напрямку — 28. Українські захисники стійко стримують натиск окупантів, завдаючи ворогу значних втрат.

«Ми і по туману їх вираховуємо, знаходимо і вражаємо» — пілоти роблять для росіян завжди погану погоду

«Ми і по туману їх вираховуємо, знаходимо і вражаємо» — пілоти роблять для росіян завжди погану погоду

На Покровському напрямку останніми днями пілоти змушені літати «по приборах», оскільки тумани заважають звичайній роботі.

ВАКАНСІЇ

Майстер ремонтної майстерні БПЛА

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Медична сестра, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Начальник зв’язку, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Сапер, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець-санітар 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---