Про це свідчать численні відео, якими у соцмережах діляться самі росіяни. Сухопутний «коридор смерті» У результаті систематичних ударів українських безпілотників…
22 березня та в ніч на 23 березня Сили оборони України уразили важливі об’єкти паливно-енергетичної інфраструктури російської федерації.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
Уражено нафтовий термінал «Транснефть — порт Приморськ» (Приморськ, Ленінградська область, рф). За попередньою інформацією, уражено як резервуарний парк, так і нафтоналивну інфраструктуру. Підтверджується пожежа на території об’єкта.
Через порт «Приморськ» щорічно проходить близько 60 млн тонн нафти. Кошти від продажу нафти країна-агресор направляє на продовження війни проти України та забезпечення російської окупаційної армії.
Також уражено нафтопереробний завод «Башнефть-Уфанефтехим» (Уфа, республіка Башкортостан, рф) — підтверджується пожежа на території підприємства.
Нафтопереробний завод «Башнефть-Уфанефтехим» є важливою ланкою постачання пального для російських збройних сил. Його потужність з первинної переробки нафти становить близько 6–8 млн тонн на рік.
НПЗ розташований на значній відстані від державного кордону України, яка становить близько 1400 км.
Зазначені об’єкти забезпечують переробку нафти, зберігання та транспортування пально-мастильних матеріалів, що використовуються для потреб окупаційної армії. Масштаби завданих збитків уточнюються.
Сили оборони України продовжать уражати важливі об’єкти противника до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України.
Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони України у ніч на 21 березня завдали ураження по об’єктах Саратовського нафтопереробного заводу в Саратовській області рф.
Зазначене підприємство забезпечує переробку нафти та виробництво пально-мастильних матеріалів, які використовуються для потреб російської окупаційної армії. Саратовський НПЗ — одне з найстаріших нафтопереробних підприємств росії. Станом на 2023 рік обсяг переробки становив 4,8 млн тонн.
18 березня Сили оборони уразили один з ключових авіаремонтних заводів противника в місті Стара Русса (Новгородська область, рф) та завдали ураження по інфраструктурі авіабудівного заводу «Авіастар» в Ульянівській області рф.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що у ніч на 3 червня українськими захисниками було уражено важливі об’єкти на території росії.
Ваша військова частина шукає мотивованих людей до своїх лав? Армія FM готова розповісти про це своїм слухачам.
Минулої доби українські війська завдали ударів по місцях зосередження російських окупаційних сил, уразивши низку важливих цілей.
Російська окупаційна армія продовжує зазнавати масштабних втрат на фронті. За минулу добу противник втратив техніки на загальну суму $435 млн.
У середу, 3 червня, вранці українські ударні безпілотники атакували нафтопереробну інфраструктуру в порту Санкт-Петербурга.
Олексій Лисенко — офіцер ЗС України, загинув у 2016 році.
Фахівець нормативно-правового, документального забезпечення цифрового розвитку
від 50000 грн
Вся Україна
42 ОМБр
номер обслуги зенітного артилерійського відділення
від 20000 до 120000 грн
Чернігів, Чернігівська область
Про це свідчать численні відео, якими у соцмережах діляться самі росіяни. Сухопутний «коридор смерті» У результаті систематичних ударів українських безпілотників…