ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна та Нідерланди обговорили наявні інструменти здійснення додаткової фінансової допомоги нашій країні

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Квітня 2022, 5:46

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінфіну за підсумками зустрічі міністра фінансів України Сергія Марченка з віцепрем’єр-міністром, міністром фінансів Нідерландів Сігрід Кааг під час робочого візиту до США.

Марченко зазначив, що підтримка європейських партнерів є ключовим інструментом у збереженні макроекономічної стабільності під час війни.

“Я вдячний Нідерландам за допомогу, у тому числі за надання кредитних гарантій у розмірі 89 мільйонів доларів США в рамках екстреної програми Світового банку FREE Ukraine”, – сказав він.

Сторони також обговорили наявні інструменти здійснення додаткової фінансової допомоги Україні. Зокрема, Сігрід Кааг зазначила, що Нідерланди розглядають механізм Трастового фонду Світового банку як можливість для додаткової фінансової підтримки України.

За словами Сігрід Кааг, Нідерланди сприяють посиленню санкційного тиску на рф, зокрема продовжують системну роботу спільно з іншими країнами над обмеженнями операцій російських банків та санкціями енергетичної сфери. Зупинка фінансових потоків до рф є надзвичайно важливою для найскорішої перемоги України.

Підсумовуючи, міністр фінансів Нідерландів наголосила на готовності долучитися до фінансування поствоєнного відновлення України, а також до залучення урядів інших країн до нових механізмів фінансової підтримки України.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Оператор-перехоплювач: експерт розповів, як готують мисливців на «Шахеди»

Оператор-перехоплювач: експерт розповів, як готують мисливців на «Шахеди»

Війна в Україні стала першим у світовій історії театром бойових дій, де дрони-камікадзе застосовуються масово, виступаючи ключовим засобом терору та ураження.

На Покровському напрямку росіяни за добу втратили 60 штурмовиків

На Покровському напрямку росіяни за добу втратили 60 штурмовиків

Минулої доби на Покровському напрямку російські загарбники втратили 16 одиниць озброєння та військової техніки.

Симулюють захоплення Куп’янську: росіяни махають прапорами в місті, яке не контролюють

Симулюють захоплення Куп’янську: росіяни махають прапорами в місті, яке не контролюють

У Куп’янську військові рф отримали команду симулювати контроль над містом, розмахуючи російськими прапорами там, де присутні їх малі групи.

Дрони, санкції та повернення викрадених росією дітей: подробиці зустрічі Президентів України та Греції

Дрони, санкції та повернення викрадених росією дітей: подробиці зустрічі Президентів України та Греції

Президент Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Греції із зустрічі з Президентом країни Константіносом Тасуласом, щоб обговорити енергетичну підтримку України та реалізацію спільних проєктів в безпековій сфері.

У Херсоні дрон рф вдарив по цивільній автівці, є постраждалі

У Херсоні дрон рф вдарив по цивільній автівці, є постраждалі

Сьогодні, 16 листопада, близько 13:00 російські військові атакували з дрона цивільну автівку у Херсоні, внаслідок чого постраждало троє людей.

ВАКАНСІЇ

Стрілець (до штурмового підрозділу)

від 51000 до 121000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Діловод зі списання БПЛА

від 30000 до 100000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Стрілець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192

Лаборант киснедобувної станції

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Бойовий медик/иня

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Начальник інженерної служби

від 30000 до 60000 грн

Знам'янка

Військова частина А1201

--- ---