ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Володимир Зеленський: Країни, які мають потрібну зброю, повинні врятувати життя тисяч українців!

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Квітня 2022, 14:42 5

Президент України Володимир Зеленський показав фото жахливих наслідків російської агресії проти нашої країни та водночас закликав партнерів надати нам озброєння, яке допоможе врятувати життя тисяч українців.

Про це він написав у своєму Telegram.

Президент переконаний: зробити усе, аби зупинити варварську війну у центрі Європи – це моральний обов’язок усього цивілізованого світу.

«Це несправедливо, що Україна й досі змушена просити про те, що в партнерів роками зберігається десь на складах. Якщо вони мають зброю, яка потрібна Україні тут і зараз, якщо вони мають боєприпаси, які необхідні нам тут і зараз, то це їхній насамперед моральний обовʼязок – допомогти захистити свободу. Допомогти врятувати життя тисяч українців», – наголосив Володимир Зеленський.

Він показав страшні світлини фотокореспондентів з усього світу – Alexey Furman, Alessio Paduano, Daniel Carde, Alex Kent, Roman Pilipey, Rodrigo Abd, Ukrainian Warface, Marco Djurica, – на яких закарбувались колосальні руйнування, які принесли російські окупанти в мирну Україну.

Читайте нас в Telegram