ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Ліс Перемоги»: на Львівщині за добу висадили близько 50 тисяч дерев

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Квітня 2022, 16:22 0

На Львівщині до Дня довкілля відбулася масова акція з висадження дерев під назвою «Ліс Перемоги». В межах започаткованої ініціативи за сьогодні вдалось висадити 50 тисяч дубів і сосен на території 10 лісництв області, повідомляє Львівська ОВА.

Мета доброчинної акції — зібрати 3 000 000 гривень благодійних внесків для закупівлі амуніції для українських захисників і захисниць. Долучились до висадження дерев сотні лісівників і волонтерів.

— Нині українці як ніколи об’єднані у своєму прагненні зробити все для своєї країни, аби швидше настав мир. Ми віримо одне в одного, підтримуємо одне одного та дбаємо про майбутнє. Сьогодні ми зібралися для надзвичайно корисної справи. На Львівщині та в інших областях нашої країни люди висаджують дерева, — зазначили у Львівській ОВА.

У межах заходу відбувся також телемарафон між восьми областями України, де так само висаджують дерева: Волинь, Вінниччина, Сумщина, Чернігівщина, Закарпаття та інші. Особисто засвідчити свою повагу до нашої країни та народу прибула Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні  Аніца Джамич. Водночас на знак солідарності та підтримки до акції приєднались ще 13 країн світу.

Підготував Микола БЛОНАР, фото Львівської ОВА

Читайте нас у Facebook