ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

З небезпечних районів евакуювали майже 2,5 тисячі в’язнів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Квітня 2022, 7:25

З установ виконання покарань, які розташовані поблизу районів бойових дій, евакуйовано близько 2,5 тис. в’язнів та засуджених.

Про це повідомляє Департамент з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції.

Зазначається, що Мін’юст і ДКВС від початку бойових дій докладають зусиль для організації евакуації засуджених з установ, наближених до зони бойових дій.

Як пояснюють у відомстві, цей процес не залежить виключно від системи виконання покарань, адже передбачає взаємодію з військовим командуванням, конвойними підрозділами та залізницею в умовах воєнного часу.

«У процесі евакуації задіяно близько 40 установ ДКВС, що робить цей процес безпрецедентним у новітній історії України та є викликом для усього задіяного персоналу. Наразі вже евакуйовано близько двох з половиною тисяч ув’язнених та засуджених з установ виконання покарань, які розташовані у місцевостях, наближених до районів де ведуться бойові дії», – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що евакуація засуджених та осіб, узятих під варту, з однієї установи виконання покарань до іншої здійснюється відповідно до Порядку проведення обов’язкової евакуації окремих категорій населення у разі введення правового режиму воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 7 листопада 2018 р. №934.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

Безпілотникіи 3 Окремої важкої механізованої Залізної бригади та суміжників безупинно перемелюють російських загарбників і трощать їхнє озброєння та укріплення.

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Підрозділи 24 ОМБр імені Короля Данила тримають оборону в Часовому Ярі, знищуючи накупантів при спробах накопичення.

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Перший батальйон ПБС Kraken 3 АК цілодобово та комплексно працює по окупантах в Харківській області.

Знає кілька мов і працював у ресторані: Михайло став десантником 95-ї Поліської бригади ДШВ

Знає кілька мов і працював у ресторані: Михайло став десантником 95-ї Поліської бригади ДШВ

22-річний Михайло підписав «Контракт 18‒24» із 95-ю окремою десантно-штурмовою Поліською бригадою, тому що відчуває відповідальність за друзів, з якими разом вчився у військовому ліцеї.

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Бійці підрозділу «Артан» Головного управління розвідки щоночі виконують бойові завдання. не даючи ворогу ані хвилини перепочинку.

Священник УПЦ (МП), лікар, охоронець поплічника Медведчука: ліквідовано ще 4 «схеми для ухилянтів»

Священник УПЦ (МП), лікар, охоронець поплічника Медведчука: ліквідовано ще 4 «схеми для ухилянтів»

СБУ та Нацполіція ліквідували ще 4 «схеми для ухилянтів» на Київщині та Буковині

ВАКАНСІЇ

Інженер БПЛА

від 21000 до 50000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Стрілець стрілецького підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Водій кат. В

від 28000 до 36000 грн

Київ

Військова частина А3628

Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

--- ---