ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Командувач сил оборони відвідав підрозділи, що боронять позиції неподалік Запоріжжя

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Квітня 2022, 8:30

Ситуація щодо російського вторгнення

Командувач сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв під час робочого візиту до українських захисників, які боронять позиції неподалік Запоріжжя, обговорив поточний стан справ на цій ділянці фронту.

Крім цього, він ознайомився з побутом військовослужбовців та допоміг у розв’язані нагальних проблем, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

– Обстановка у північно-східній та південно-східній операційних районах залишається напруженою, але контрольованою. Ворог щодня та щоночі атакує наші позиції, однак українські захисники дають гідну відсіч, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що противник наносить ракетні й бомбові удари по населених пунктах, здійснює їх обстріл із важкого озброєння.

– Низько вклоняюсь кожному військовослужбовцю, який боронить Україну, за сміливість, хоробрість відвагу та майстерність. Ми продовжуємо посилювати оборону та виконувати завдання із захисту держави, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Також командувач подякував волонтерам та небайдужим громадянам, які надають необхідну гуманітарну допомогу у райони бойових дій як для військовослужбовців, так і для цивільного населення.

Разом переможемо!

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Привласнив понад мільйон гривень донатів на ЗСУ: підозру отримав керівник благодійного фонду
Привласнив понад мільйон гривень донатів на ЗСУ: підозру отримав керівник благодійного фонду

На Хмельниччині ділок збирав гроші для придбання автівок на окремий банківський рахунок, а потім витратив їх на власні потреби.

Мчали у Костянтинівку, а потрапили до пекла: перший весняний штурм для багатьох росіян став останнім
Мчали у Костянтинівку, а потрапили до пекла: перший весняний штурм для багатьох росіян став останнім

Бійці прикордонного підрозділу безпілотних систем «Фенікс» відбили масований штурм росіян в бік Костянтинівки.

Розбудив окупанта і узяв в полон: наш пілот став страшним сном росіянина
Розбудив окупанта і узяв в полон: наш пілот став страшним сном росіянина

Пілот батальйону безпілотних систем «Мурчики» 57-ї мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка Олександр знайшов у бліндажі сплячого ворога.

Пакет на голову і підписуй «зізнання»: судитимуть двох кримських ефесбешників
Пакет на голову і підписуй «зізнання»: судитимуть двох кримських ефесбешників

Обвинувальний акт щодо двох колишніх співробітників ГУ СБУ в АР Крим, які перейшли на бік ворога і стали правювати в фсб рф, скеровано до суду.

На Сумщині та Харківщині ворог атакує малими силами, але постійно здійснює тиск
На Сумщині та Харківщині ворог атакує малими силами, але постійно здійснює тиск

Окупанти намагаються шукати ті місця, де вони можуть просунутися чи хоча б піддати вогневому впливу наші позиції, а може навіть спробувати захопити їх.

Вполювали мисливця: російський штурмовик мав рушницю, але збив дрон собою
Вполювали мисливця: російський штурмовик мав рушницю, але збив дрон собою

Бійці 421-го батальйону безпілотних систем «Сапсан» ДШВ ЗСУ знищили окупанта, який збирався полювати за нашими дронами.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Бухгалтер (621 ОНБ)

від 21000 до 21000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Старший стрілець-оператор

від 26000 до 126000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Розвідник-навідник 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---