ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Оперативна інформація станом на 06.00 05.04.2022 щодо російського вторгнення

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 5 Квітня 2022, 7:07

Розпочалася сорок перша доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Ворог здійснює перегрупування військ та зосереджує зусилля на підготовці наступальної операції на сході нашої Держави. Мета – встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей. Противник намагається покращити положення підрозділів в Таврійському та Південнобузькому операційних районах.

Триває переміщення виведених з Полісся та Сіверщини підрозділів до нових районів оперативного призначення. Завершено передислокацію військ Центрального військового округу з території України. Визначені підрозділи зі складу вищезазначених, після завершення відновлення боєздатності, будуть переміщені в район населеного пункту Валуйки та включені до складу наступальних угруповань військ.

Відзначається рух колон озброєння та військової техніки по території республіки білорусь у напрямку залізничних станцій Гомель, Єльськ та Мозир для завантаження на залізничні ешелони. Значна частина літаків та вертольотів повітряно-космічних сил збройних сил російської федерації перебазовано з аеродромів республіки білорусь на територію росії.

Силами окремих підрозділів зі складу 6-ї та 20-ї загальновійськових армій, 1-ї танкової армії, балтійського та північного флотів ворог зосередив основні зусилля на підготовці до відновлення наступальних дій, а також спробі оточення угруповання Об’єднаних сил. Противник здійснює поповнення запасів продовольства, паливно-мастильних матеріалів та боєприпасів.

Російські окупанти продовжують блокувати Харків, постійними артилерійськими обстрілами й далі нищать житлові квартали та інфраструктуру міста.

У напрямку на Слов’янськ ворог намагається відновлювати наступальні дії. У напрямку на Барвінкове має частковий успіх, просунувся на 7 км, взяв під контроль населений пункт Бражківка. Також, силами до батальйонної тактичної групи 1-го танкового полку наступав у напрямку на населений пункт Сулигівка, успіху не мав.

Для покращення руху військ на напрямку та забезпечення переправи через річку Сіверський Донець проводить роботи з відновлення мосту в місті Ізюм.

На Донецькому і Луганському напрямках визначеним складом сил окупанти основні зусилля зосереджують на взятті під контроль районів населених пунктів Попасна та Рубіжне, встановленні повного контролю над Маріуполем, а також підготовці наступальних дій в районі населеного пункту Золота Нива.

В районах населених пунктів Борівське, Новолуганське, Солодке, Мар’їнка, Золота Нива ворог продовжував артилерійські обстріли позицій підрозділів Збройних Сил України та цивільної інфраструктури.

Поблизу населених пунктів Новотошківське, Нижнє, Попасна, Калинове, Степне, Рубіжне, Троїцьке, Новобахмутівка, Новоселівка друга противник проводив штурмові дії, успіху не мав.

Російські загарбники завдавали масованих артилерійських та авіаційних ударів по місту Маріуполю.

На Піденнобузькому напрямку окупаційні війська проводять штурмові дії за підтримки артилерії з метою взяття під контроль населеного пункту Олександрівка, мають частковий успіх. В районі населених пунктів Любине, Мирне, Копані окупанти обстрілювали з артилерії позиції ЗС України.

Російські війська здійснили обстріли Миколаєва забороненими Женевською конвенцією касетними боєприпасами. Під ворожий вогонь потрапили цивільні квартали і медичні заклади, зокрема – дитяча лікарня. Є загиблі і поранені, зокрема і діти.

Окупаційні війська продовжують зазнавати втрат. Мають великі проблеми з комплектуванням бойових підрозділів та підрозділів забезпечення. Особовий склад противника деморалізований, що призвело до збільшення кількості випадків дезертирства та відмовами військовослужбовців збройних сил російської федерації брати участь у війні на території України.

Разом переможемо! Слава Україні!

Джерело: Генеральний штаб ЗСУ

Читайте нас у Facebook
На Житомирщині завдяки кампанії «Спали» ФСБшника» запобігли спробам рф зареєструвати «Старлінки»
На Житомирщині завдяки кампанії «Спали» ФСБшника» запобігли спробам рф зареєструвати «Старлінки»

Контррозвідка Служби безпеки запобігла новим спробам ворога зареєструвати термінали супутникового зв’язку «Старлінк» на території України.

Українські бійці уразили ворожу нафтобазу та склади
Українські бійці уразили ворожу нафтобазу та склади

Сили оборони України уразили низку ворожих складів, район зосередження та нафтобазу російських загарбників.

«Ця чехарда постійно відбувається»: російські атаки захлинаються в Жеребці
«Ця чехарда постійно відбувається»: російські атаки захлинаються в Жеребці

На Куп’янсько-Лиманському напрямку росіяни намагаються форсувати річку Жеребець.

Замість Лондона — кабіна «Града»: історія сержанта «Алєкса» зі 148-ї бригади
Замість Лондона — кабіна «Града»: історія сержанта «Алєкса» зі 148-ї бригади

Сержант Олексій з позивним «Алєкс» міг поїхати працювати до Лондона, але після початку повномасштабного вторгнення добровільно став до війська.

Десантники знищили РСЗВ невідомого походження за 11 км від українського кордону
Десантники знищили РСЗВ невідомого походження за 11 км від українського кордону

Воїни 78-ї окремої десантно-штурмової бригади знищила ворожу реактивну систему залпового вогню невідомого походження.

У Києві відбувся допрем’єрний показ фільму «На драйві»
У Києві відбувся допрем’єрний показ фільму «На драйві»

У Національному палаці мистецтв «Україна» відбувся допрем’єрний показ пригодницького фільму «На драйві».

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 20500 до 20500 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Водій-гранатометник

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Матрос, військовослужбовець (в/ч А2951)

від 23000 до 40000 грн

Одеса

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Планшетист-військовослужбовець

від 21600 до 121600 грн

Ков'ярі, Львівська область

Оператор протитанкового озброєння, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

--- ---