У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
На Київщині під час боїв з підрозділами рашистських окупантів, що відступають, українські військовослужбовці захопили російську портативну систему супутникового зв’язку «Аурига-1.2В».
Станція призначена для забезпечення захищеного високошвидкісного зв’язку між командуванням та передовими частинами армії. Використовується російськими військовими з 2014 року.
Найцікавіше те, що 28 березня російське міноборони опублікувало пропагандистський сюжет, де показано, як цю станцію в польових умовах розгортають зв’язківці-десантники «під Києвом».
А вже за кілька днів станцію «затрофеїли» українські воїни. Враховуючи, що зазвичай подібні станції використовують у командних пунктах рівня батальйонно-тактичної групи та вище, ймовірно, «накрили» штаб рашистів.
Варто зазначити, що раніше ця система була виявлена на службі в російських військових у Сирії та так званих ЛДНР.
Виробником «Аурига-1.2В» є російська компанія «ІТІС». Як повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, уже найближчим часом буде підготовлене рішення щодо санкцій проти цієї компанії.
Водій стрілець охорони та патрульно-постової служби
від 21000 до 51000 грн
Запоріжжя, Запорізька область
Санітарний інструктор
від 23000 до 120000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…