ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд пропонує РНБО запровадити санкції проти постачальника станцій космічного зв’язку для зс росії

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Березня 2022, 8:25 8

Ситуація щодо російського вторгнення

Кабінет Міністрів України пропонує Раді національної безпеки і оборони України запровадити санкції проти постачальника наземних та корабельних станцій космічного зв’язку для збройних сил російської федерації.

Про це йдеться в розпорядженні №248 від 27 березня.

Уряд пропонує запровадити безстрокові санкції щодо товариства з обмеженою відповідальністю «Інформаційно-контрольні технології та системи» («ІТІС»), яка є одним із основних постачальників наземних та корабельних станцій космічного зв’язку збройним силам росії.

У підставі для застосування обмежувальних заходів значиться, що в березні 2022 року під час бойових дій з окупантом підрозділи Збройних Сил України захопили станцію супутникового зв’язку «Аурига 1.2В», виробником якої є «ІТІС» (рф).

Використання цієї станції забезпечує функціонування системи управління збройними силами рф (забезпечення високошвидкісних каналів передачі інформації).

Види обмежувальних санкцій: блокування активів; обмеження торговельних операцій; запобігання виведенню капіталів за межі України; зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань; інші санкції, що відповідають принципам їх застосування, встановленим законом «Про санкції».

Читайте нас в Telegram