Які посади нині є найбільш затребуваними? Та зрештою — чи вирішують рекрутингові центри проблему браку людей у війську? Про все це АрміяInform запитала під час бліцінтерв’ю…
Цей невеличкий населений пункт на півночі Миколаївської області ще декілька тижнів тому був місцем запеклих боїв із російськими загарбниками. Саме тут, 2 березня, підрозділи ЗС України, територіальної оборони за підтримкою артилерії та авіації завдали нищівного удару по колоні російської броньованої техніки, яка налічувала близько 800 одиниць танків, бойових машин піхоти, самохідних артилерійських систем, вантажівок забезпечення.
Ворог намагався великими силами прорватися на територію Дніпропетровської області в напрямку Кривого Рогу. Колону одночасно атакували наші бомбардувальники з повітря та наземні сили, не залишивши ні єдиного шансу на рятування. Більшість ворожих сил було знищено. Декілька днів окупанти намагалися чинити опір, безжально обстрілюючи Баштанку з систем залпового вогню, артилерії, авіації. Унаслідок цього житлові масиви, мирна інфраструктура були зруйновані. Після того, як українська армія остаточно відкинула окупантів за межі Миколаївської області, жителі міста поступово оговтуються від наслідків «руського мира». Люди повертаються в уцілілі будинки, починають відновлювати свій побут, пораються на городах та господарстві. Агропідприємства вивели в поля сільгосптехніку.
— Ми побачили, цих «визволителів», яких краще називати фашисти, — розповідає місцева жителька Анна. — Вони можуть тільки вбивати, руйнувати, грабувати. Ми на своєї землі й ні на кого не нападали. Тому нехай вони забираються геть з України. Зараз нам дуже важко, але життя триває, треба садити город, думати, як виживати далі.
Нині в місті вже кипить робота. Відкриваються магазини, надходить гуманітарна допомога. Про те, що тут відбувалося, нагадують зруйновані будівлі, розбита ворожа техніка, уламки ракет — деякі з них лежать прямо на городах місцевих жителів. Але людей тут не залякати, вони хочуть жити у вільній, незалежній Україні, сіяти хліб і ростити дітей.
Фото Odessa Online
Пілоти 17 танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка уразили ворожі укріплення у лісосмузі.
Повернення з російського полону 49 полонених українців та українок прокоментували в Головному розвідувальному управлінні.
Воїни батальйону «Рарог» 24 механізованої бригади імені короля Данила знищили велику кількість легковиків, на яких ворог їздить через дефіцит бронетехніки.
Оператори БПЛА прикордонної комендатури швидкого реагування роти ударних безпілотних авіакомплексів «Фенікс» бригади Гвардії наступу «Помста» знищили реактивну систему залпового вогню «Ураган» і ще кілька цілей.
Створені російськими загарбниками під час окупації Харківській області місця злочинного позбавлення волі та тортур оглянула команда Міжнародного кримінального суду. Прокурори МКС збирають та аналізують докази катувань цивільних осіб у Харківській області в рамках ширшого розслідування злочинних дій, скоєних в Україні.
Загалом від початку доби відбулося 69 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують активно протидіяти російському агресору, завдаючи йому втрат у живій силі та техніці.
Захищаємо світ
від 20100 до 120000 грн
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Які посади нині є найбільш затребуваними? Та зрештою — чи вирішують рекрутингові центри проблему браку людей у війську? Про все це АрміяInform запитала під час бліцінтерв’ю…