ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Полтавці відправили на передову укомплектований реанімобіль

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Березня 2022, 15:54 32

Полтавські волонтери підготували та укомплектували реанімобіль, який забиратиме поранених із лінії фронту, куди не доїжджає швидка медична допомога.

Один із мікроавтобусів, який нещодавно надійшов із Великої Британії,  був перефарбований, у ньому усунули певні недоліки та забезпечили медикаментами. У цьому реанімобілі працюватиме команда медиків — полтавські дівчата, які мають досвід надання допомоги в умовах бойових дій. 

— Ми звернулися до Полтавської міської ради, щоб нам дали один автомобіль. Його спеціально пофарбували в камуфляж, бо для російських окупаційних військ, як виявилося, написи «діти» і «медична допомога» стають першочерговою ціллю для бомбардування. Так було в Сирії й, на жаль, уже в Україні, — розповів представник від волонтерської команди. — Автомобіль вже працює при групі евакуації. Адже якщо людина поранена, то швидка медична допомога на передову не поїде. Тому потрібні такі реанімобілі, в яких надають домедичну допомогу. Їх комплектують полтавські добровольці-медики із досвідом роботи в районі АТО/ООС.

Крім автомобілів, полтавські волонтери передають військовим аптечки. Чохли для них закуповують за кордоном або шиють у Полтаві. Аптечки наповнюють медикаментами та передають захисникам, яких направляють на передову. Наразі вже роздали понад 200 таких аптечок. Також волонтери налагодили доставку інсуліну в міста, де тривають активні бойові дії.

Слід зазначити, що це перший реанімобіль, який полтавські волонтери відправили на передову. Загалом таких хочуть облаштувати декілька. Тому продовжують шукати мікроавтобуси, які можна переобладнати в реанімобіль.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини світу та України, ООС