ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Фармацевтичний гігант Novartis обмежує роботу в росії

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Березня 2022, 18:36 6

Друга за величиною у світі транснаціональна фармацевтична корпорація Novartis обмежує свою роботу в росії через вторгнення російських військ в Україну, — йдеться в пресрелізі Novartis.

«Novartis засуджує війну в Україні. Цей неспровокований акт насильства завдає шкоди невинним людям і суперечить нашій місії покращувати здоров’я людей у всьому світі», — заявили в компанії.

У Novartis додали, що запровадили комплекс заходів, які включають призупинення капітальних інвестицій, реклами в ЗМІ та інших промоційних послуг у росії. Також компанія призупиняє початок нових клінічних випробувань та зарахування нових учасників у наявні дослідження.

Зазначається, що фармацевтичний гігант за останні кілька днів дістав понад 600 тис. упаковок антибіотиків, знеболювальних, серцево-судинних та онкологічних засобів, щоб забезпечити постачання тих, хто покладається на ці ліки в Україні та в прикордонних районах, де люди шукають притулку.

Novartis також пожертвувала 3 млн доларів благодійним організаціям, які підтримують біженців і переміщених осіб в Україні та прикордонних країнах.

«Ми продовжуємо підтримувати наших працівників та їхні сім’ї в Україні, а також тих, хто залишив країну. Наші думки з громадянами України, Novartis і надалі робитиме свій внесок у гуманітарні зусилля в Україні та для її народу», — заявили в компанії.

Читайте нас в Telegram