ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Росія намагається виправдати вторгнення «військово-біологічною активністю» США в Україні – Подоляк

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Березня 2022, 21:23

Радник керівника Офісу Президента повідомив про це у Телеграмі.

Він зауважив, що війна для РФ – це потужні подальші юридичні претензії та розгромні судові процеси у міжнародних судах, і розуміючи це, політичне керівництво Росії шукає будь-які можливості знайти й зафіксувати на міжнародних майданчиках пояснення свого масштабного та кривавого вторгнення в Україну.

«Так, сьогодні (18.03) за ініціативою РФ відбулося невідкладне засідання Радбезу ООН з украй цинічним та фейковим порядком денним: «Щодо нових фактів військово-біологічної діяльності США в Україні». І хоча нині для будь-кого у світі зрозуміла безпідставність і брехливість усіх російських публічних заяв (і це попри феєричні витрати на лобі та пропаганду), Росія таки намагалася представити нібито нові виявлені факти, пов’язані з військово-біологічною активністю США на території України», – наголосив Подоляк.

Він зауважив, що Росія давно не послуговується логікою і тому США та абсолютно переважна більшість держав-членів РБ ООН відкинула фейкові звинувачення росіян.

«На жаль, навіть в ООН сьогодні не виключають, що брифінг РФ стосовно біологічних лабораторій може бути одним з імовірних етапів підготовки групи «яструбів» Кремля до можливих біологічних/хімічних операцій на території України», – підкреслив Подоляк.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Російські удари по Харківщині: постраждали шестеро людей
Російські удари по Харківщині: постраждали шестеро людей

13 січня близько 22:30 збройні сили рф завдали ударів двома безпілотниками по селу Жуків Яр Купʼянського району на Харківщині. Гостру реакцію на стрес отримали 85-річний чоловік та 74-річна жінка.

Три балістичні ракети та ударні БПЛА: ворог вночі атакував Україну
Три балістичні ракети та ударні БПЛА: ворог вночі атакував Україну

У ніч на 14 січня (з 18:30 13 січня) противник атакував 3 балістичними ракетами Іскандер-М із Ростовської та Воронезької обл. — рф та 113 ударними БПЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів.

141 бойове зіткнення за добу: противник найбільше атакує на двох напрямках
141 бойове зіткнення за добу: противник найбільше атакує на двох напрямках

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 141 бойове зіткнення. 

Майже тисяча окупантів, 6 танків і 74 артсистеми: втрати росіян за добу
Майже тисяча окупантів, 6 танків і 74 артсистеми: втрати росіян за добу

За минулу добу втрати армії країни-агресора становлять 990 солдатів та 74 артилерійські системи.

«Це як стаканчик пломбіру в спекотний літній день»: що відчуває оператор БПЛА «Маркіз», коли палить росіян
«Це як стаканчик пломбіру в спекотний літній день»: що відчуває оператор БПЛА «Маркіз», коли палить росіян

30-річний Андрій з позивним «Маркіз» став до лав Сил оборони у 2022 році. Спочатку був у ДФТГ, згодом — мобілізація до лав Збройних Сил України. Відтоді була і Херсонщина, і м’ясні штурми вагнерівців під Соледаром, і Бахмут, і Запорізький напрямок...

На Покровському напрямку знищено одразу кілька ворожих пунктів управління БПЛА
На Покровському напрямку знищено одразу кілька ворожих пунктів управління БПЛА

Оператори безпілотних систем підрозділу «Фенікс» виявили та уразили на Покровському напрямку одразу кілька ворожих пунктів управління БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 20000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина A7310

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Водій-електрик

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Чернігів

105 прикордонний загін ДПСУ (м. Чернігів)

Офіцер (за напрямком правоохоронної діяльності)

від 20100 до 58000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Гранатометник (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

--- ---