ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україні потрібен новий оборонний союз з країною, яка має ядерну зброю – Олексій Данілов

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Березня 2022, 16:23

Ситуація щодо російського вторгнення

Основні тези виступу Секретаря РНБО України Олексія Данілова в ефірі Радіо НВ:

– Заява О. Лукашенка, що по його країні нібито вдарили ракетою «Точка-У» з території України, є повною нісенітницею. Ми цивілізована нація, ми не вбиваємо дітей та жінок, а захищаємо свою землю.

– За даними, які є у нашому розпорядженні, переважна більшість білоруських військових відмовляються вступати у війну на боці рашистів. Білоруси бачать, що сьогодні дух нашого війська, нашого суспільства, – величезний. Крім того, вони бачать, скільки трупів росіян та поранених привозять з України.

– Уже весь світ розуміє, що відбувається в Україні. На жаль, не всі країни реагують адекватно. Але ми переможемо. Згадайте, як поводилися перед Другою світовою деякі країни. Для них важливі не демократичні цінності, а гроші. Спочатку вони заплющили очі на захоплення Криму, згодом – на окупацію частини Луганської і Донецької областей.

– Без застосування сили ворога побороти неможливо, і ми дуже вдячні країнам, які нам допомагають. Але є й такі, які кинули нас у складну хвилину. Вони теж будуть відомі.

– Купа міжнародних організацій, створених після Другої світової, ні на що не впливають, а тільки висловлюють стурбованість. В Україні з початку війни вбито майже сто дітей, хто за це відповість?

– Україні необхідно укласти новий оборонний союз, у якому обов’язково має бути країна, що володіє ядерною зброєю. Сьогодні це Велика Британія.

– Ми готувалися до можливої війни з листопада минулого року, вели перемовини з партнерами про постачання зброї, увели в дію закон про національний спротив. І ця допомога стала дуже у нагоді, особливо у перші дні війни.

– Перемога буде за нами, бо за нами правда.

– Президент України Володимир Зеленський не зробить жодного кроку назад, не здасть національні інтереси.

– Дії російської армії в Україні виходять за межі здорового глузду. Їм байдуже навіть про своїх загиблих. Для них життя людини нічого не варте. Така країна, такі керманичі.

За інформацією пресслужби РНБО України

Читайте нас в Telegram
Ворожі дрони атакували Харків: постраждав водій автобуса

Вдень 6 квітня російські безпілотники атакували місто Харків.

Українські дрони вдарили по російському фрегату «Адмірал Григорович» і буровій установці 
Українські дрони вдарили по російському фрегату «Адмірал Григорович» і буровій установці 

У ніч на 6 квітня дрони СБС завдали ударів по фрегату «Адмірал Григорович» у порту Новоросійськ рф та уразили бурову установку «Сиваш».

«Вишкіл капітанів»: у Силах оборони підготували ще 75 офіцерів на основі підходів НАТО
«Вишкіл капітанів»: у Силах оборони підготували ще 75 офіцерів на основі підходів НАТО

75 офіцерів завершили «Вишкіл капітанів» і вирушають у свої підрозділи на бойові позиції.

«Корабель не дійшов, і „Шахеди“ не доніс»: як «Тінь Нептуна» зриває плани ворога на морі
«Корабель не дійшов, і „Шахеди“ не доніс»: як «Тінь Нептуна» зриває плани ворога на морі

Підрозділ Neptune Shadow («Тінь Нептуна») уражає ворожі цілі, використовуючи надводні й підводні дрони.

«Хайтек-винищувач шахедів»: що відомо про систему Tridon MK2, яку Україна отримає від Швеції
«Хайтек-винищувач шахедів»: що відомо про систему Tridon MK2, яку Україна отримає від Швеції

Завдяки Швеції на озброєнні Сил оборони з’явиться сучасна система протиповітряної оборони Tridon Mk2 для захисту неба від повітряних загроз, зокрема російських

«Найбільш жирне за останній час знищення»: дронарі «Чорних запорожців» знайшли рідкісну ціль на території рф
«Найбільш жирне за останній час знищення»: дронарі «Чорних запорожців» знайшли рідкісну ціль на території рф

На Південно-Слобожанському напрямку дронарі 72-ї бригади нищать техніку та піхотинців.

ВАКАНСІЇ
Технік до в/ч А2800

від 23000 до 45000 грн

Радісне, Одеська область

Снайпер (2 категорії), Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Стрілець

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Медична сестра, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Кулеметник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

--- ---