ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Успішно завершилися два етапи евакуації людей з Сум

Новини
9 Березня 2022, 5:02
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

За день вдалося евакуюватись близько 5000 людей, виїхали близько 1000 авто, які вже перебувають у безпеці.

«Перша колона з 22 автобусів прибула до Полтави. 1 100 іноземних студентів продовжать евакуацію поїздом до Львова. Всі вони в безпеці і отримали харчування. Друга евакуаційна колона з 39 автобусів також прибула на Полтавщину. Це діти, жінки, літні люди, іноземні студенти. Радий, що робота команди з евакуації на цьому етапі завершилась успішно» – повідомив Кирило Тимошенко.

Повідомляється, що гуманітарним коридором також скористались водії цивільного автотранспорту.

Голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін поінформував, що друга колона вночі вже доїхала до Полтави.

«Більшість евакуйованих – жінки та діти. Є також і громадяни Туреччини. Із Полтави люди поїхали залізницею на захід. Тим, хто захотів залишитися, надаємо прилисток», – зазначив він.


Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років
Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років

Суд визнав винним 42-річного жителя Дніпра у державній зраді та диверсії. Йому призначено покарання — 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal
Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal

Президент України зустрівся з лідерами європейських країн, зокрема Данії, з якою Україна підписала угоду у форматі Drone Deal.

Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби
Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби

Масштабний друкарський бізнес, який щоденно випускав більш як 3 тисячі липових лікарських висновків та різноманітних довідок викрили поліцейські у Києві.

Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»
Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»

Працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією та СБУ викрили й затримали на Донеччині військовослужбовця, який незаконно продав майна на 1,1 мільйон гривень.

ВАКАНСІЇ
Olx Інспектор прикордонної служби (Гвардія наступу “Сталевий кордон”)

від 25000 до 125000 грн

Черкаси, Черкаська область

WorkUa Бухгалтер (ЗСУ)

від 50000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Помічник військового коменданта, військовослужбовець

Запоріжжя

Комендатура військових сполучень Запоріжжя

Olx Механік-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Старший майстер виробничого відділення

від 21000 до 22000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

RobotaUa Начальник майстеpні (з ремонту озбpоєння та техніки), військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ