ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Піклуємося про зір тих, хто піклується про наш спільний захист

Військова медицина Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Березня 2022, 20:53

Найбільша мережа оптик в Україні «Люксоптика» нині надає можливість безоплатно отримати контактні лінзи українським військовим.

Наш кореспондент зв’язався з директором «Люксоптики» у місті Запоріжжі, щоб детальніше дізнатися про допомогу українському війську.

— Лінзи можуть отримати всі, хто зараз зі зброєю в руках захищає наші землі… Це і Збройні Сили України, і Національна гвардія, і Державна прикордонна служба та Сили територіальної оборони. Нам украй важливо піклуватися про зір тих, хто піклується про наш спільний захист. Надані бійцям контактні лінзи рятують життя військових і цивільних мешканців, — розповів директор запорізької «Люксоптики».

За словами директора, за два дні функціонування ініціативи «Люксоптика» надала контактні лінзи приблизно 60 українським бійцям.

Нині для видачі замовлень працюють оптики у містах Вишгород, Вінниця, Дніпро, Дрогобич, Мукачево, Івано-Франківськ, Житомир, Кам’янське, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Миколаїв, Львів, Луцьк, Хмельницький, Ужгород, Полтава, Черкаси.

Детальніше про отримання контактних лінз можна дізнатися через direct соціальних мереж Facebook та Instagram або за телефоном гарячої лінії 0 800 30 98 97 з 9:00 до 18:00.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів

Пілотами екіпажу «Перун» 1 ББпС «Чорний Стриж» було виявлено та знищено КП противника, разом зі зберігавшимся там майном.

У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів
У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів

Завдяки злагодженій взаємодії кількох підрозділів ЗСУ вдалося знищити черговий Т-72 окупантів у районі н.п. Ямпіль.

Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку
Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку

Від початку доби загальна кількість ворожих атак складає 129.

На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів
На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів

Підрозділи Залізної бригади разом із піхотою, прикордонниками та зенітниками щодня нищать штурмові групи, техніку й ворожі БПЛА.

Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів
Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів

Дронарі 5 окремої штурмової бригади виявили та знищили РСЗВ противника різних типів, деякі на момент урадження були з боєкомплектом.

На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку
На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку

Поки ворог намагається вести розвідку під покровом темряви, пілоти батальйону Signum влаштовують справжній «зорепад» їхнім БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Оператор-дешифрувальник (БпЛА)

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Командир відділення обслуговування

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Військовий капелан

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Інспектор прикордонної служби

від 20100 до 120000 грн

Одеса

Державна прикордонна служба України

Офіцер відділення, військовослужбовець

від 40000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина ЗСУ

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

--- ---