ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна воює за цінності свободи й демократії, тому розраховує на підтримку цивілізованого світу – Президент

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 1 Березня 2022, 21:26

Україна сьогодні воює за цінності свободи й демократії, і інші країни цивілізованого світу мають підтримати нашу державу в цій боротьбі. Про це сказав Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю CNN та Reuters.

«Війна в Україні – це війна в цілому за цінності: життя, демократію, свободу. Тож це війна в усьому світі», – зазначив Глава держави.

Володимир Зеленський наголосив, що такі важливі речі складно зрозуміти людям, які не бачать війни у своїй країні.

«Тому такий повинен бути меседж, щоб він долетів через всі ці тисячі кілометрів, від України це відчуття долетіло до людей у Сполучених Штатах Америки, і вони зрозуміли, як нам тут, за що ми боремося, що вони не просто так повинні підтримувати Україну», – заявив Президент.

Глава держави зазначив, що наша країна готувалася до повномасштабної російської агресії заздалегідь, але не обговорювала це в публічному просторі, щоб ворог не був готовий до реакції України.

«Сказати, що ми готуємося, ось подивіться – тут ми будемо діяти так, тут – так, у нас є шість варіантів оборони нашої держави… Ми були не готові до цього», – сказав Володимир Зеленський.

Президент наголосив, що українці запекло борються з ворогом і здобувають перемоги саме тому, що перебувають у себе вдома й захищають своїх рідних та власні оселі.

«Ми це робимо щиро і вважаємо, що ми повинні захищати все своє заради майбутнього наших дітей, яких також треба сьогодні захищати. Тому що ви бачите, що ніхто вже не обирає цілі. Гинуть діти, гинуть десятки, на жаль. Тому нам є що захищати. Ми захищаємо своє право жити», – наголосив Володимир Зеленський.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Тут мені дали можливість почати життя з чистого аркуша: боєць ГУР з позивним «Скульптор»
Тут мені дали можливість почати життя з чистого аркуша: боєць ГУР з позивним «Скульптор»

«Скульптор» — боєць спецпідрозділу «Артан Х», який пройшов шлях від кулеметника до командира взводу наземних роботизованих комплексів.

З початку доби на фронті відбулося 48 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ
З початку доби на фронті відбулося 48 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше боїв припало на Гуляйпільський (9) та Костянтинівський (8) напрямки.

«Зараз йде війна логістики»: на Лиманському напрямку ворога позбавляють постачання та поповнень
«Зараз йде війна логістики»: на Лиманському напрямку ворога позбавляють постачання та поповнень

Війна дронів на фронті є одночасно війною логістики. Наразі головними завданнями українських захисників є знищити постачання противника і зберегти власне.

«ППОцид» триває: оператори СБС уразили ЗРК «Тор-М2»
«ППОцид» триває: оператори СБС уразили ЗРК «Тор-М2»

У Донецькій області бійці 414-ї бригади «Птахи Мадяра» виявили та уразили зенітний ракетний комплекс «Тор-М2» противника.

«Війна — це воля якогось випадку і, на жаль, фортуни»: історія бійця з позивним «Макларен»
«Війна — це воля якогось випадку і, на жаль, фортуни»: історія бійця з позивним «Макларен»

У 2014 році через окупацію Донецька Геннадій «Макларен» переїхав із сім’єю до столиці, але роками картав себе за те, що не залишився битися за свою землю.

«Панцирі», «Тори», «Буки» — це штучний товар: небо для пілотованої авіації розчищає «Люфтваффе»
«Панцирі», «Тори», «Буки» — це штучний товар: небо для пілотованої авіації розчищає «Люфтваффе»

Вибиваючи засоби протиповітряної оборони та радіолокаційні станції противника, пілоти-дронарі полку Luftwaffe розчищають небо для українських льотчиків.

ВАКАНСІЇ
Командир міномета

від 25000 до 125000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Майстеp-номеp обслуги, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Бойовий медик взводу

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Сарата

18 окремий батальйон 35 ОБрМП

Старший майстер, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Радіотелефоніст, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---