Не таємниця, що росіяни почали дуже серйозну роботу з повернення власної техніки з країн третього світу «Українці показують просто феноменальні успіхи в частині винищення…
Сигнал сирени «Повітряна тривога» через російську навалу мешканці більшості українських населених пунктів чують щодня. Цивільному населенню доводиться спускатися в підземні укриття. А очікування відміни тривоги там іноді триває годинами.
Для того, щоби чимось зайняти цей час і не втратити здоровий глузд, не впасти у невротичний стан, потрібно дотримуватися декількох правил, якими АрміяInform бажає з вами поділитися
1. Насамперед, будьте дисциплінованими — навіть якщо ви переконані, що вам нічого не загрожує. Знати, якої потужності боєприпасом буде нанесено удар по місцю вашого місцезнаходження, ви не можете. Відтак, почувши сигнал повітряної тривоги, збирайте речі і спускайтеся в найближчі укриття.
2. Будьте організованими — переконайтеся, що в приміщенні усім вистачає місця, аби не утворювати тісняви.
3. Ваші навички можуть бути корисними! Час в бомбосховищі тягнеться довго. Очікування без діла підточує нерви та може розхитати не підготовлену до стресів психіку. Тому важливо зайняти увагу людей. Почасту, хтось з присутніх володіє корисними навичками і може під час очікуванням ними поділитися. Зокрема, медики, чи люди, що закінчили курси надання домедичної допомоги. Повторені, а за можливості й продемонстровані прийоми надання допомоги постраждалим займуть час, відволічуть від важких думок, озброять людей корисними знаннями.
4. Займіть руки! Нескладна робота може згуртувати і допомогти. Хто знається на плетінні —може виготовляти шкарпетки тощо. Ще холодно і зайвими вони точно не буде. Є приклади, коли в бомбосховищах люди гуртуються і виготовляють маскувальні сітки для потреб війська. Це займе час і буде корисним для наших захисників. Ба більше, сировина для маскувальних сіток знайдеться в кожній хаті.
5. Книги. Не всюди буває електрика. 3-4 цікавих художніх книги ” в папері” можуть відволікти від негативних думок і вас, і тих , хто поруч. Є практика організації читання по колу.
6. Говоріть з тими, хто поруч. Особливо із людьми, які прийшли до бомбосховища насамоті, із літніми особами, чия психіка значно слабша.
7. Займіть і відволічіть дітей та підлітків. Вони — психологічно та емоційно вразливіші. Книги, настільні ігри, засоби для малювання і кросворди. Варто їх запасти в бомбосховищі, чи мати із собою. Є практика організації занять за шкільною програмою для дітей прямо в укриттях. Пригадати, припустимо, столиці усіх країн на карті Світу — чи не цікаве заняття?
А головне, пам’ятаємо — московська навала не вічна! Мильна бульбашка російських «визволителів» лускає за допомогою наших воїнів! Народна війна та спротив окупанту триває. Ми переможемо! Слава Україні.
@armyinformcomua
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
Минулої доби російські загарбники завдали по позиціях українських підрозділів та населених пунктах нашої країни понад 40 ударів ракетами та керованими авіабомбами.
Внаслідок нічної атаки російських безпілотників-камікадзе на Київ було пошкоджено 9-поверховий житловий будинок.
За минулу добу між Силами оборони та російськими загарбниками відбулося 211 бойових зіткнень, а українські війська вразили 11 районів зосередження військ рф.
За вчора на фронті відбулося 190 бойових зіткнень, а російські загарбники завдали по нашій території понад два десятки авіаударів.
Українські моряки знищили російську авіаційну ракету Х-59.
від 21000 до 21000 грн
Черкаси
Головний центр підготовки особового складу ДПСУ ім. генерал-майора Ігоря Момота
від 24000 до 124000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
від 25000 до 70000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
Не таємниця, що росіяни почали дуже серйозну роботу з повернення власної техніки з країн третього світу «Українці показують просто феноменальні успіхи в частині винищення…