А відтак — і наближення українського військового взуття до стандартів НАТО. АрміяInform запитала в Центрального управління розвитку матеріального забезпечення Міноборони України…
21 лютого у Києві Апарат Ради національної безпеки і оборони України та Асоціація малих міст України проводитимуть Національний форум «Безпечні та спроможні громади майбутнього». Однією з важливих тем Форуму є безпека громад у частині розбудови територіальної оборони.
Про це повідомляється на сайті РНБО.
Учасники обговорюватимуть практичні кроки з реалізації Закону України «Про основи національного спротиву» на державному рівні.
У рамках цієї сесії очікуються виступи, зокрема, Першого заступника Секретаря РНБО України Руслана Хомчака, заступника Керівника Офісу Президента України Романа Машовця, Міністра оборони України Олексія Резнікова, Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Валерія Залужного, голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича, міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, Голови Національної поліції України Ігоря Клименка.
Крім того, учасники Форуму обговорюватимуть питання щодо виконання рішення РНБО України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року № 180/2021.
Участь в обговоренні у рамках відповідної сесії візьмуть, зокрема, Секретар РНБО України Олексій Данілов, Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, віцепрем’єр-міністр України — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, голова підкомітету з питань регіональної політики та місцевих бюджетів Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін, голова Асоціації малих міст України, заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Павло Козирєв.
Йтиметься також про сучасні інструменти та ефективні рішення для розвитку громад. Участь в обговоренні візьмуть міські голови та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі.
Захід почнеться о 10.00. На 12.05 запланована спільна пресконференція, у якій візьмуть участь, зокрема, Секретар РНБО України Олексій Данілов і Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.
Захід транслюватиметься на офіційній ФБ-сторінці РНБО України.
@armyinformcomua
Від початку доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 107 бойових зіткнень. Найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Покровському та Костянтинівському напрямках.
У нічній комбінованій повітряній атаці росіяни застосували широкий спектр озброєння. Основною ціллю агресорів були два міста — Одеса та Київ.
Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 56 морських суден, які у 2022–2025 роках незаконно заходили в тимчасово окуповані Росією порти України та вивозили українську продовольчу продукцію.
На Донеччині знищено два новітні комплекси РЕБ «Чорне око». Це сучасна російська розробка, здатна придушувати як «Мавіки», так і FPV-дрони на різних частотах.
За 11 років війни з росією військове взуття для захисників та захисниць пройшло цілий шлях еволюції. Цей розвиток відбувався поетапно — і за кожним етапом було підвищення рівня захисту, комфорту та зносостійкості.
Президент України Володимир Зеленський обговорив із канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом хід переговорів щодо закінчення війни.
від 21100 до 121100 грн
Мена, Чернігівська область
А відтак — і наближення українського військового взуття до стандартів НАТО. АрміяInform запитала в Центрального управління розвитку матеріального забезпечення Міноборони України…