ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Львівські армійці повернулися з Олімпіади в Пекіні

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Лютого 2022, 10:31 6

10 лютого у Санно-бобслейному центрі Сяохайто в районі Яньцин у Пекіні завершилась остання гонка олімпійської програми із санного спорту. Отже, наші олімпійці-саночники повернулися додому. Серед них, зокрема, і представники Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України солдат Олена Стецків, працівник ЗС України Антон Дукач і спортивний актив Львівського СКА — Андрій Лисецький та Ігор Стахів.

До речі, у Пекіні збірна України із санного спорту, до якої входили і вищезгадані представники львівської армійської школи, в останній дисципліні змагань — командній естафеті — повторила свій найкращий результат. Як і на Олімпіаді в Сочі у 2014 році, наша команда  посіла 11-те загальне місце.

У міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького наших армійських спортсменів урочисто зустрічали земляки та колеги з навчально-спортивної бази.

Як зазначив начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України полковник Руслан Сеник, армійські спортсмени гідно боролися за призові місця, викладалися максимально і робили все, аби показати найкращі результати. Та у спорті перемогу святкують сильніші.

Довідково. У ХХХІІ Олімпійських іграх у Токіо два представники Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України здобули нагороди. Зокрема, велосипедистка  Олена Старікова виборола «срібло» у спринті, а каратист Станіслав Горуна здобув «бронзу» в категорії Куміте.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Спорт