ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Одеські курсанти опановують командну роботу на скелях Карпат

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Лютого 2022, 11:27 3

У Карпатах триває курс гірської підготовки для майбутніх офіцерів Десантно-штурмових військ та морської піхоти, які навчаються у  Військовій академії (м. Одеса). 

Упродовж цього тижня курсанти вивчають техніку й тактику пересування скелями, відпрацьовують елементи десантування за допомогою мотузок, транспортування пораненого, доставку боєприпасів.

Як розповів один із керівників курсу, напередодні майбутні офіцери провели заняття з гірської підготовки, на якому навчалися техніки підйому скельною поверхнею початкового рівня складності за допомогою мотузок. Заняттям передував інструктаж із правил безпеки, визначення завдання і маршруту сходження, а також підготовка альпіністського обладнання. 

Долаючи маршрути, курсанти мали врахувати не тільки характер гірського рельєфу, висоту підйому, але й організувати і підтримувати чітку взаємодію з іншими членами групи, вчитися своєчасно реагувати на зміну обстановки, виникнення позаштатних ситуації, забезпечити безпеку собі та своїм партнерам по команді,  підкреслив інструктор. — У горах важливо зберігати обережність і самоконтроль, чітко орієнтуватися у виборі оптимального і безпечного шляху підйому. Тому велику увагу під час занять приділяємо індивідуальній та командній тактичній підготовці курсантів. 

Він також зазначив, що під час занять інструктори намагаються передати максимум свого практичного досвіду — щоб кожен член команди навчився робити вибір окремого технічного елемента або їх поєднання, які допоможуть йому з найменшою витратою сил та часу виконати визначене завдання.

Попереду в курсантів заняття з десантування на гірські обмежені ділянки місцевості, надання первинної медичної допомоги постраждалим та евакуація поранених з важкодоступних місць. На заняттях оцінюватимуть індивідуальну та командну тактичну підготовку, вміння колективного мислення під час вирішення тактичних завдань.

Фото факультету підготовки спеціалістів ДШВ та МП Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл