ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте обговорили безпекову ситуацію в Європі

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Лютого 2022, 14:30

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Києві провів зустріч із Прем’єр-міністром Литовської Республіки Інгрідою Шимоніте, під час якої обговорили безпекову ситуацію в Європі, постачання в Україну переносних зенітно-ракетних комплексів «Стінгер», портативних тепловізорів та іншого обладнання.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Очільник українського уряду відзначив, що Україна цінує активну допомогу Литви у зміцненні нашої обороноздатності, реабілітації поранених українських військовослужбовців, відновленні постраждалих регіонів України.

«Особливо вдячний за готовність Литви поставити Україні переносні зенітно-ракетні комплекси «Стінгер», портативні тепловізори та інше обладнання. Така вчасна й дієва допомога є проявом справжньої солідарності з нашою державою», — підкреслив Прем’єр-міністр України.

Денис Шмигаль наголосив, що Україна також завжди готова підставити плече допомоги Литовській Республіці, як це було влітку минулого року з наданням гуманітарної допомоги для облаштування кордону країни з Білоруссю.

«Розраховую найближчим часом продовжити нашу співпрацю також у форматі Люблінського трикутника», — сказав Денис Шмигаль.

Інгріда Шимоніте зі свого боку зазначила, що Україна може розраховувати на тверду й незмінну підтримку Литви. За її словами, Литовська Республіка продовжить допомагати у впровадженні реформ, які наближують Україну до стандартів Європейського Союзу.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
У Харкові затримали дитячого аніматора, який хотів знеструмити місто

У Харкові затримали дитячого аніматора, який хотів знеструмити місто

Військова контррозвідка Служби безпеки затримала зловмисника який готував підриви ключових електропідстанцій на замовлення фсб.

«Земледелие», що сіє смерть: спецпризначенці знищили новітню систему мінування ворога

«Земледелие», що сіє смерть: спецпризначенці знищили новітню систему мінування ворога

Оператори 8-го полку Сил спеціальних операцій ударними дронами знищили сучасну російську інженерну систему дистанційного мінування «Земледелие», яка здатна оперативно створювати мінні поля на відстані до 15 кілометрів.

Кількість поранених у Києві зросла до 19: пошкоджено шість районів міста

Кількість поранених у Києві зросла до 19: пошкоджено шість районів міста

Кількість постраждалих внаслідок нічної російської атаки на Київ зросла до 19 осіб, серед них — неповнолітня дівчина; пошкодження зафіксовано у шести районах столиці, найбільших руйнувань зазнали Шевченківський та Подільський райони.

«Я на своєму місці»: 21-річний Олександр долучився до війська за програмою «Контракт 18-24»

«Я на своєму місці»: 21-річний Олександр долучився до війська за програмою «Контракт 18-24»

21-річний Олександр із Кривого Рогу добровільно обрав службу в бойовій бригаді на Харківщині за програмою «Контракт 18-24».

На Донеччині дев’ять людей загинули через атаки рф

На Донеччині дев’ять людей загинули через атаки рф

На Донеччині минулої доби внаслідок російських атак дев’ять людей загинули, ще 10 дістали поранення.

«Спостерігалися навіть повітряні кулі» — в Повітряних силах розповіли про небезпеку ворожих розвідників

«Спостерігалися навіть повітряні кулі» — в Повітряних силах розповіли про небезпеку ворожих розвідників

18 ракет та майже 400 дронів, половина з яких ударні «шахеди». Це статистика нічної повітряної атаки ворога. Основною ціллю окупантів цього разу були Київ та Київська область. На восьми локаціях є влучання, ще на 26 впали уламки збитих ворожих цілей.

ВАКАНСІЇ

Офіцер групи планування штабу

від 21000 до 50000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Командир відділення БпЛА

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

Монтажник мереж зв’язку (інтернет)

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

Технік, військовослужбовець ЗСУ

від 20800 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

Стрілець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

--- ---