ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Не панікуй – готуйся»: у Запоріжжі відбувся тренінг «Домедична допомога в умовах надзвичайних ситуацій»

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Лютого 2022, 14:45

У Запоріжжі в приміщенні Будинку патріота відбувся перший тренінг із циклу вишколів «Домедична допомога в умовах надзвичайних ситуацій». 

Під час заходу, який організували представники штабу оборони Запорізького краю, людей навчали правильно надавати першу домедичну допомогу, а також долати страх та невпевненість у діях під час рятування поранених.  

Заняття провів військовий медик, ветеран АТО Антон Вторигін. Він  розповів учасникам, як правильно зупиняти кровотечі, що робити при вогнепальних пораненнях, опіках та зупинці серця, ознайомив із вмістом військової аптечки, а також продемонстрував основні правила серцево-легеневої реанімації, поділився досвідом, як діяти при переламах у разі ДТП. 

За його словами, практика показує, що правильно надана перша домедична допомога часто рятує життя.

– В умовах нарощення російських військ на кордонах з Україною такі навички необхідно мати кожній людині, – каже Антон Вторигін.

У вишколі взяли участь представниці громадської організації «Запорозькі берегині». Її голова Олена Шевчук каже, подібні знання можуть знадобиться у будь-яку мить.

– Весь час підкреслюю, що українським жінкам не притаманно ходити зі зброєю, але в цей складний для нашої країни час ми повинні вміти захищати свої родини, допомагати чоловікам і не панікувати, – зазначила пані Олена. – Саме тому, ми тут – на тренінгу. 

Зі слів організаторів вишколу, подібні заходи, які включають заняття з медичної та польової підготовки, відбуваються по всій Україні.

– Наступним етапом стане організація вишколу з тактичної оборони та правил поводження зі зброєю, – кажуть у штабі оборони Запорізького краю. 

– Ми вирішили провести всеукраїнські вишколи «Не панікуй – готуйся», щоб підготувати мирне населення України до можливих бойових дій.

Долучитись до занять можуть усі охочі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
«Я більше зараз кайфую від вражень, не коли класно, бачу, а коли нічого не бачиш» — пілот «Німець»
«Я більше зараз кайфую від вражень, не коли класно, бачу, а коли нічого не бачиш» — пілот «Німець»

Оператор БПЛА підрозділу безпілотних систем «Тайфун» з позивним «Німець» може вражати ворога і наосліп.

В окопах, кущах, під технікою: дрони загнали російських штурмовиків
В окопах, кущах, під технікою: дрони загнали російських штурмовиків

Бійці 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» разом з бійцями 44-ї механізованої бригада відбили ворожий штурм на Покровсько-Костянтинівському напрямку.

«Рота, вмирай!»: на Покровському напрямку знищили 120 російських штурмовиків
«Рота, вмирай!»: на Покровському напрямку знищили 120 російських штурмовиків

Бійці 3-ї бригади оперативного призначення «Спартан» імені полковника Петра Болбочана НГУ спільно із суміжними підрозділами відбили штурм ворога.

«Їдемо зрошувати Киргизстан»: ухилянти вигадують на кордоні справжні казки
«Їдемо зрошувати Киргизстан»: ухилянти вигадують на кордоні справжні казки

В автомобільному пункті пропуску «Могилів-Подільський» прикордонники припинили спробу виїзду за кордон чотирьох військовозобов’язаних громадян України.

У Латвії відбувся перший цикл з тестування, оцінки, верифікації та валідації БЛС та технологій протидії їм
У Латвії відбувся перший цикл з тестування, оцінки, верифікації та валідації БЛС та технологій протидії їм

На інноваційному полігоні НАТО з безпілотних систем відбувся перший цикл з тестування, оцінки, верифікації та валідації безпілотних літальних систем.

«Осі» вирвали жало: пілоти вполювали російський ЗРК
«Осі» вирвали жало: пілоти вполювали російський ЗРК

Військові 15-ї бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» знайшли та знищили зенітно-ракетний комплекс «Оса».

ВАКАНСІЇ
Технік БПЛА

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Військовослужбовець, фельдшер

від 22000 до 23000 грн

Київ, Київська область

Пожежний, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Черкаси

Військова частина А3177

Бойовий медик (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

--- ---