ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Виявити і знешкодити противника, заручників — звільнити…

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Лютого 2022, 10:45 6

Оператори груп спеціального призначення окремого полку Сил спеціальних операцій імені князя Ізяслава Мстиславича виявили і знешкодили противника та звільнили заручників з багатоповерхівки.

Учасники підвищеного курсу підготовки Advance провели планові спеціальні тактичні навчання в урбанізованій місцевості за безпосереднього контакту з противником (CQB — Close Quarter Battle).

— Тут ми відпрацьовуємо тактику дій малих підрозділів в умовах міської місцевості, штурмуємо і зачищаємо приміщення, — каже інструктор. — Оператори повинні знешкодити або знищити противника і звільнити заручників. До цього групи провели розвідку, очепили район, попередили цивільне населення про небезпеку і дали час для евакуації.

Операторів ССО навчали, як правильно встановлювати й підривати вибухівку

Як військовослужбовці Сил спецоперацій вдосконалюють навички з тактичної медицини 

Групи четвірками, озброєні навчально-тренувальними пістолетами типу «Глог-17», по черзі прочесали кожну кімнату приміщення багатоповерхівки, починаючи з підвалу.

— Ми підготували повністю темні кімнати, напівосвітлені та добре освітлені. Для ускладнення завдання і досягнення максимальної ефективності в навчанні інші четвірки підігрують їм у ролі противника, чинять протидію, — розповів інструктор і додав, що майже 90% учасників мають за плечима не один курс підготовки CQB у навчальному центрі ССпО.

Триває підвищений курс підготовки груп спецпризначення Advance в одній із військових частин ССО

Пройти крізь мінне поле й відірватися від противника з пораненим на руках 

Ділячись враженнями після виконання завдань, командири груп та оператори відзначили, що інструктори обрали насправді дуже хорошу і складну локацію для подібних навчань. Усім довелося добряче поганяти та попітніти, аби якісно виконати завдання як у протидії, так і в знищенні противника та звільненні заручників.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл, Новини