ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Співпраця Сил територіальної оборони та Мінветеранів сприятиме зміцненню стійкості громад

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Січня 2022, 12:46

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час робочої зустрічі із командувачем Сил територіальної оборони (ТрО) Збройних Сил України Юрієм Галушкіним та начальником управління підготовки штабу ТрО Командування Сухопутних військ ЗСУ Сергієм Собко обговорили напрями співпраці та комунікацію, інформує Урядовий портал.

«Взаємодія Мінветеранів та Сил територіальної оборони буде сприяти зміцненню стійкості наших громад, – наголосила Юлія Лапутіна. – Ми розглядаємо ветеранську політику як елемент національної безпеки, адже зараз в Україні налічується понад 400 тисяч учасників АТО/ООС, які є резервом територіальної оборони, запорукою міцності громад та які першими стануть на захист країни у разі посилення російської агресії».

Юрій Галушкін розповів, що наразі Сили територіальної оборони ЗСУ перебувають на етапі активного формування та зацікавлені у тісній взаємодії з ветеранами.

«Для нас важливо, щоб активні ветерани, учасники бойових дій залучалися до Сил тероборони як інструктори, здійснювали методичну підготовку резервістів, а також усього населення, яке виявить бажання долучитися до ТрО», – сказав Юрій Галушкін.

У результаті зустрічі сторони домовилися про співпрацю та комунікацію.

Нагадаємо, що в Україні з 1 січня 2022 року вступили в дію положення Закону України «Про основи національного спротиву», який був ухвалений Верховною Радою в липні 2021 року. Відповідно до Закону, є територіальна оборона, рух спротиву та підготовка громадян України до національного спротиву. Також документ передбачає, що у межах системи тероборони можна створювати добровольчі формування територіальних громад.
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Після поранення перебував на позиції сім діб»: медики зберегли бійцю ногу завдяки навченості побратимів
«Після поранення перебував на позиції сім діб»: медики зберегли бійцю ногу завдяки навченості побратимів

Унаслідок розширення кілзони на передовій наразі неможливо дотриматися так званого золотого стандарту евакуації та своєчасно доставити пораненого до шпиталю.

Затримано п’ятьох проросійських агітаторів у різних регіонах
Затримано п’ятьох проросійських агітаторів у різних регіонах

СБУ та Нацполіція затримали ще пʼятьох прихильників рф, які закликали до подальших обстрілів України та захоплення всієї території нашої держави.

Перевищення «штрафних балів»: дронарі Signum спалили техніку окупантів на Лиманщині
Перевищення «штрафних балів»: дронарі Signum спалили техніку окупантів на Лиманщині

Пілоти батальйону Signum продовжують знищувати ворожу піхоту та засоби пересування противника на Лиманському напрямку.

ССО повідомили деталі ураження пункту управління ракетними комплексами окупантів у Криму
ССО повідомили деталі ураження пункту управління ракетними комплексами окупантів у Криму

У ніч на 17 березня 2026 року підрозділи Middle-strike Сил спеціальних операцій уразили ворожі військові об’єкти на окупованій території Криму та на Запоріжжі.

Стріляв з пістолета по автомобілю військовослужбовців ТЦК: у Львові арештували нападника
Стріляв з пістолета по автомобілю військовослужбовців ТЦК: у Львові арештували нападника

Сихівський районний суд арештував на 60 днів без права внесення застави чоловіка, який зі зброєю в руках «відбив» брата у військовослужбовців ТЦК.

ВАКАНСІЇ
Артилерист (за контрактом, ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Водій-санітар 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Медична сестра, військовослужбовець

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Діловод, військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

235 окремий батальйон Сил ТрО

Моторист-механік катера, судна, військовослужбовець

від 22000 до 52000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---