ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Старший лейтенант ЗСУ закрив собою підлеглого від вибуху гранати

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Січня 2022, 10:31

На одному з навчальних полігонів у Миколаївській області 25-річний військовослужбовець Збройних Сил України старший лейтенант Богдан Федосенко врятував життя побратима  під час вибуху гранати.

Про це повідомляє Командування Сил логістики ЗСУ у Фейсбуці.

Сталося це під час проведення занять із вогневої підготовки, а саме – метання бойових гранат, де старшого лейтенанта Богдана Федосенка призначили керівником на навчальному місці. 

«Побачивши, що військовослужбовець кинув гранату, яка скотилася на бруствер, керівник зреагував миттєво – оцінивши обстановку, не вагаючись, відштовхнув від місця вибуху гранати сержанта Романа Шубіна та закрив його собою, таким чином врятував життя підлеглому», –  йдеться в повідомленні.

Унаслідок вибуху гранати старший лейтенант дістав осколкове поранення та травми. У військовому госпіталі йому надали всю необхідну допомогу. 

На військовослужбовця чекає недовга реабілітація, але він стверджує, що почувається добре і вже хоче повернутися до військового строю.

У військову частину в м. Старокостянтинів, що на Хмельниччині, старший лейтенант Богдан Федосенко прибув після закінчення Військової академії м. Одеси і за два з половиною роки служби зарекомендував себе виключно позитивно.

Командування Сил логістики ЗС України за такий вчинок характеризує його як справжнього героя та з метою виховання лідерських якостей у підпорядкованого особового складу підготувало клопотання, на ім’я Головнокомандувача Збройних Сил України про заохочення старшого лейтенанта Богдана Федосенка. 

Для самого офіцера це стане подвійним святом, адже незадовго до свого дня народження він врятував життя побратима, і, можливо, ще й отримає заохочення від Головнокомандувача Збройних Сил України.

15
Читайте нас в Telegram