ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент: «Час предметно домовлятися про припинення конфлікту, і ми готові до необхідних рішень під час саміту лідерів чотирьох країн»

Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Січня 2022, 12:03

Президент Володимир Зеленський привітав зусилля, яких партнери України в Нормандському форматі продовжують докладати для практичного виконання домовленостей лідерів, досягнутих під час Паризького саміту «Нормандської четвірки» у грудні 2019 року.

Про це, як інформує Офіс Президента, він наголосив під час зустрічі з радником канцлера Німеччини з питань зовнішньої політики Єнсом Пльотнером і дипломатичним радником Президента Франції Еммануелем Бонном щодо шляхів активізації спільної роботи в межах Нормандського формату. Радники відвідали Київ відповідно до попередніх домовленостей, досягнутих під час відеоконференції 4 січня цього року, після переговорів, які вони провели в Москві, – у межах продовження діалогу в нормандському форматі.

«Настав час предметно домовлятися про припинення конфлікту, і ми готові до необхідних рішень під час нового саміту лідерів чотирьох країн», – наголосив глава держави.

Співрозмовники обмінялися думками щодо поточної ситуації та продовжили обговорення подальших кроків з метою мирного врегулювання російсько-українського конфлікту, а також деескалації ситуації на кордонах України.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак підтвердив, що українська сторона залишається відданою політико-дипломатичному шляху врегулювання. Він наголосив на необхідності забезпечення дотримання режиму повного припинення вогню, здійснення подальших етапів взаємного звільнення утримуваних осіб та відкриття КПВВ, а також виконання інших рішень Паризького саміту лідерів «Нормандської четвірки».

Сторони домовилися продовжити підтримувати контакти в межах Нормандського формату на рівні радників з метою узгодження модальностей організації наступного саміту лідерів країн – учасниць Нормандського формату.

«Україна, Франція та Німеччина докладають активних зусиль задля відновлення результативної роботи в Нормандському форматі на різних рівнях. Очікуємо, що російська сторона підтримає ці зусилля, а також сприятиме досягненню прогресу у виконанні рішень Паризького саміту «Нормандської четвірки». Проведення чергового саміту в Нормандському форматі дало б серйозний поштовх процесу мирного врегулювання», – заявив Андрій Єрмак.

Україна передала німецькому та французькому радникам лідерів країн – учасниць Нормандського формату детальну інформацію щодо імплементації сторонами Мінських домовленостей та рішень останнього саміту 2019 року.

Читайте нас в Telegram
Броня не врятувала: ворожі штурмовики залишилися помирати на Донеччині
Броня не врятувала: ворожі штурмовики залишилися помирати на Донеччині

Бійці 125-ї важкої механізованої бригади 3-го корпусу зірвали масований механізований наступ противника на Донецькому напрямку.

Мав «бронь», але пішов до війська: як шкільний вчитель став десантником
Мав «бронь», але пішов до війська: як шкільний вчитель став десантником

Леонід на псевдо «Тічер» мав законну «бронь», але вирішив долучитись до лав українських захисників.

«Спочатку FPV-дрони, потім міни, а потім підійшли хлопці»: укріпленого росіянина штурмували 2 години
«Спочатку FPV-дрони, потім міни, а потім підійшли хлопці»: укріпленого росіянина штурмували 2 години

Бійці 132-го розвідувального батальйону 7-го корпусу провели унікальну пошукову-ударну операцію.

Мало який човен росіян допливе до середини Дніпра: у підводної флотилії ворога поповнення
Мало який човен росіян допливе до середини Дніпра: у підводної флотилії ворога поповнення

Оператори БПЛА 1-батальйону 40-ї бригади морської піхоти 30-го корпусу завадили окупантам переправитися через Дніпро.

Проривалися на Харківщину, потрапили в пекло: російський штурм розбився об дрони
Проривалися на Харківщину, потрапили в пекло: російський штурм розбився об дрони

Противник поновив активні штурми, але отримав відсіч від прикордонників «Гарту».

ВАКАНСІЇ
Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Водій – електрик

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Оператор радіоелектронних станцій

від 22000 до 120000 грн

Рівне

Військова частина А0532

Офіцер штабу

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Навідник-оператор

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Водій-заправник, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

--- ---