ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Багатомільярдні вклади РФ в інформаційну війну — даремно викинуті кошти» — Ганна Маляр

Прочитаєте за: 2 хв. 31 Грудня 2021, 11:17 1

За вісім років війни Україна навчилась не просто перемагати на фронті інформаційних атак, а зробила все можливе, аби багатомільярдні вклади РФ стали безрезультатними. Про це заявила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр у прямому ефірі на телеканалі «Рада».

— Варто навести лише декілька прикладів, щоб це зрозуміти. Більшість інформаційних кампаній направлені на дві ключові цілі. Перший —  переконати українське суспільство, що нам не потрібно вступати до НАТО і другий – переконати, що у нас немає війни, а є внутрішній конфлікт. Щодо першого питання, то із 2014-го крива підтримки українськими громадянами ідеї вступу в НАТО постійно росте. Насправді, вторгненням на територію Україну Путін якраз і зробив найбільше для того, щоб українці хотіли вступити до НАТО. Скільки би тепер мільйонів чи мільярдів вони не вкладали  в інформаційну компанію проти цього, насправді ця крива росте і не падає. Щодо другого питання, 70 відсотків населення твердо переконані, що у нас війна, у 30-ти – інші погляди. Це співвідношення протягом війни не змінюється.

Ганна Маляр додала, що у 2014-му було сформоване потужне національне ядро, тому вклади РФ в інформаційну війну – даремно викинуті кошти.

— Хибне уявлення про те, що РФ інформаційно перемагає, складається через значну кількість їх «контенту» у мережі.

Військовий облік жінок — є виключно обліком, а не призовом і мобілізацією

Електронна петиція із гучним заголовком «Знущання над жінками» із вимогою скасування військового обліку для жінок за кілька днів набрала більше 25 тисяч голосів. Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр вкотре наголосила на тому, що облік – є виключно обліком, а не призовом і мобілізацією.

— Ми подаємо дуже багато інформації за цією темою, та маніпуляцій – не стає менше. Наказом № 313 потрібен лише для того, щоб навести лад в обліку, розуміти потенціал держави на крайній випадок. Як показала практика, зруйнована система військового обліку була однією із ключових проблем у 2014-му. За усі хвилі мобілізації жодна жінка не була направлена в зону бойових дій без її згоди.

Ганна Маляр додала, що паралельно ведеться робота над тим, щоб процедури постановки на військовий облік стали  зрозумілими, прозорими та зручними.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо, Новини