ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Секретар РНБО України Олексій Данілов зустрівся з Послом Японії в Україні Кунінорі Мацудою

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Грудня 2021, 16:01

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Кунінорі Мацудою.

Під час зустрічі сторони обговорили безпекову ситуацію у світі та регіоні, зокрема, в контексті ескалації гібридної агресії РФ проти нашої держави. Також сторони приділили особливу увагу різним аспектам українсько-японського співробітництва та визначили напрями його подальшого розширення. Про це повідомляє сайт РНБО України.

Секретар РНБО України висловив подяку японській стороні за надану Україні допомогу та послідовну позицію щодо підтримки нашої держави на міжнародній арені.

«Ваша допомога для нас є дуже суттєвою. Ми високо цінуємо це партнерство», – сказав він.

Аналізуючи поточну безпекову ситуацію в регіоні, О. Данілов зазначив, що нині головною метою РФ є «внутрішня дестабілізація України через енергетичну кризу, інформаційну та кіберагресію». «Ми повністю розуміємо ситуацію та маємо спокійну, виважену позицію на основі якісних даних», – наголосив він.

За словами О. Данілова, актуальним та перспективним є продовження співробітництва між Україною та Японією у сфері кіберпезпеки, зокрема, в контексті підписання у березні ц.р. меморандуму про співробітництво між Національним координаційним центром кібербезпеки при РНБО України і Національним центром готовності до інцидентів та стратегії кібербезпеки Японії.

Сторони також розглянули перспективи розвитку співробітництва в інших сферах і відзначили збільшення товарообігу між Україною та Японією попри пандемію COVID-19.

Своєю чергою, пан Кунінорі Мацуда наголосив на принциповій позиції японської держави щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України над тимчасово окупованими територіями. За його словами, Японія і надалі підтримуватиме Україну на міжнародних майданчиках, зокрема, на рівні G7.

Пан Посол також зазначив, що Японія та Україна є важливими партнерами, і висловив переконання у важливості подальшого розширення українсько-японської співпраці.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Нідерланди підтримали ідею використання російських активів та створення Спецтрибуналу — Володимир Зеленський

Нідерланди підтримали ідею використання російських активів та створення Спецтрибуналу — Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Нідерландів Давідом ван Веелом, який сьогодні перебуває з візитом в Україні, та обговорив з ним ключові на даний момент питання — енергетичну безпеку та захист інфраструктури.

Експорт зброї, Defence City та DOT-Chain: Денис Шмигаль окреслив пріоритети Міноборони на 100 днів

Експорт зброї, Defence City та DOT-Chain: Денис Шмигаль окреслив пріоритети Міноборони на 100 днів

Після наради щодо підсумків перших 100 днів роботи уряду Міністр оборони України Денис Шмигаль деталізував результати роботи Міністерства оборони та визначив пріоритети на наступні 100 днів.

Збив FPV над храмом: пресофіцер 24-ї бригади врятував нідерландську журналістку під час зйомки

Збив FPV над храмом: пресофіцер 24-ї бригади врятував нідерландську журналістку під час зйомки

Пресофіцер 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Олег Петрасюк, супроводжуючи журналістку з Нідерландів, вчасно помітив ворожий FPV-дрон, що прямував на знімальну групу, і збив його пострілом з автомата, врятувавши репортерку та побратимів.

«Стерто в нуль три штурмові бригади»: СБС за 28 днів жовтня вразили 7000 росіян і 23 500 цілей

«Стерто в нуль три штурмові бригади»: СБС за 28 днів жовтня вразили 7000 росіян і 23 500 цілей

Командувач Сил безпілотних систем ЗСУ майор Роберт «Мадяр» Бровді повідомив, що підрозділи Угруповання СБС «перетнули позначку у 7000 „хробаків“», а загальна кількість уражених ворожих цілей за 28 діб жовтня становить 23 500.

Денис Шмигаль зустрівся з представниками НАТО: фокус — PURL і реформи Міноборони

Денис Шмигаль зустрівся з представниками НАТО: фокус — PURL і реформи Міноборони

Міністр оборони України Денис Шмигаль провів у Києві зустріч із Старшим представником НАТО в Україні Патріком Тернером, а також командувачем NSATU та SAG-U генерал-лейтенантом Кертісом Баззардом.

Масовий штурм біля Покровська, ССО зачистили позиції росіян, 5 штурмова і полонені окупанти: стрім

Масовий штурм біля Покровська, ССО зачистили позиції росіян, 5 штурмова і полонені окупанти: стрім

В районі Добропілля відбили одну з наймасовіших атак росіян. Щоб захопити села Шахове та Володимирівка, окупанти кинули в бій 29 одиниць броньованої техніки. Колони рухалися різними маршрутами й у різний час — групами по 4–5 машин. Загалом атака тривала понад шість годин. За цей час вдалося знищити два танки, 12 бойових броньованих машин і одну машину з піхотою. Після цього FPV-дрони розпочали полювання на залишки окупантів.

ВАКАНСІЇ

Старший майстер, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Номер обслуги 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

Начальник привідної радіостанції навчального вузла зв’язку

від 21000 до 121000 грн

Васильків, Київська область

Водій-механік

Львів

Військова частина А2678

Інструктор забезпечення навчально-тренувального процесу обслуг ЗРК

від 27000 до 30000 грн

Васильків, Київська область

--- ---