ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кореспондент АрміяInform — лауреат обласного конкурсу найкращих журналістських робіт

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Грудня 2021, 12:31 5

Ще в червні цього року на Чернігівщині стартував четвертий обласний конкурс журналістських робіт під назвою «Кращі практики місцевого самоврядування Чернігівщини».

Протягом чотирьох місяців журналісти надсилали свої найкращі роботи у трьох жанрових номінаціях: онлайн-публікація, публікація у друкованих ЗМІ та відеоматеріал, телепрограма, відеосюжет і радіоматеріал.

Організацію проведення заходу взяла на себе Чернігівська обласна рада. Члени конкурсної комісії, до складу якої увійшли керівник обласної ради Олена Дмитренко, депутати, працівники виконавчого апарату обласної ради, журналісти і медійники Чернігівщини, попередньо опрацювали всі конкурсні роботи та особисто оцінили їх за визначеними критеріями.

Днями під час засідання представники журі проаналізували результати підрахунку голосів, висловили свої думки щодо якості, актуальності, фахового рівня робіт, відповідності їх тематичним пріоритетам конкурсу.

Водночас були визначені і володарі премій та заохочувальних відзнак. Так, спеціальний кореспондент Інформаційного агентства, який безпосередньо виконує завдання у Чернігівській області, підполковник Ігор Березинський посів друге місце та став одним із лауреатів конкурсу в номінації «Найкраща онлайн-публікація на тему: «Як новостворені ОТГ співпрацюють з військовими та ветеранами». Офіцер був нагороджений дипломом та грошовою премією.

Така премія становить 8, 6 та 4  прожиткові мінімуми для працездатних осіб, встановлених на 1 грудня календарного року проведення конкурсу за перше, друге та третє місце відповідно. Наразі це 19 848 гривень за 1-ше місце, 14 886 гривень за 2-ге та 9 924 гривні за 3-тє.

Військовий журналіст не з чуток знає таку проблематику, адже свого часу закінчив з відзнакою магістратуру за спеціальністю «Державна служба» та наразі готує до захисту кандидатську дисертацію за спеціалізацією «Державне управління».

Нагородження переможців конкурсу відбулося в приміщенні Чернігівської обласної ради. Голова обласної ради Олена Дмитренко подякувала медійникам за активність, небайдужість до питань місцевого самоврядування і розвитку, а також актуальних подій з життя жителів міст, сіл та селищ Чернігівщини.

26

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство, Новини