ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Випуск навчального курсу з IT-спеціальності для військових та їхніх родин відбувся у Дніпрі

Армія і суспільство Новини Соціальний захист
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Грудня 2021, 19:54

У вересні 2021 року в Університеті митної справи та фінансів на базі кафедри комп’ютерних наук та інженерії програмного забезпечення розпочався навчальний курс із професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в рамках проєкту «Норвегія ‒ Україна» за спеціальністю: «Системний адміністратор та захист інформації».

Основу проєкту становить професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту в соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві.

‒ Наша мета – перехід знань у фінансову забезпеченість ветеранів. Говорити про психологічну реабілітацію за відсутності працевлаштування немає сенсу. Високооплачувана робота і є потужним підґрунтям для якісної ресоціалізації, –  зазначив представник Міністерства ветеранів Дніпропетровської області Олексій Корж.

Виконавцями основної частини проєкту стали ВНЗ України і норвезький університет NORD, а у Дніпрі його реалізація відбулася в партнерстві з Університетом митної справи та фінансів і громадською організацією «Національна дія».

Участь у навчанні взяли 25 осіб. Тривалість професійної підготовки учасників ‒ 500 академічних годин. Під час проєкту учасники також отримали правову адаптацію, вивчили основи підприємництва та дізналися про напрямки професійної інтеграції в державну систему.

Із завершенням навчання випускників курсу привітали керівники Університету, координатори проєкту в Україні, департаменту соціальної політики та місцевої влади.

На урочистому заході учасники отримали свідоцтво про проходження професійної перепідготовки від Університету митної справи та фінансів, спільний сертифікат УМСФ та NORD Університету та спільний диплом Міністерства оборони з Міністерством закордонних справ Норвегії.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів

Пілотами екіпажу «Перун» 1 ББпС «Чорний Стриж» було виявлено та знищено КП противника, разом зі зберігавшимся там майном.

У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів
У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів

Завдяки злагодженій взаємодії кількох підрозділів ЗСУ вдалося знищити черговий Т-72 окупантів у районі н.п. Ямпіль.

Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку
Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку

Від початку доби загальна кількість ворожих атак складає 129.

На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів
На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів

Підрозділи Залізної бригади разом із піхотою, прикордонниками та зенітниками щодня нищать штурмові групи, техніку й ворожі БПЛА.

Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів
Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів

Дронарі 5 окремої штурмової бригади виявили та знищили РСЗВ противника різних типів, деякі на момент урадження були з боєкомплектом.

На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку
На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку

Поки ворог намагається вести розвідку під покровом темряви, пілоти батальйону Signum влаштовують справжній «зорепад» їхнім БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Командир відділення БпЛА

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

Водій кранівник військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Нікополь

Військова частина А2110

Опеpатоp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Слюсар

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Номер обслуги

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

--- ---