ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський: Закордонні українці – це «м’яка» сила, що твердо захищає інтереси України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 19 Грудня 2021, 9:23

Президент України Володимир Зеленський провів онлайн-зустріч із членами провідних організацій закордонних українців. У заході взяли участь представники українських організацій з Австралії, Аргентини, Бразилії, Великої Британії, Естонії, Італії, Іспанії, Канади, Німеччини, Литви, Південно-Африканської Республіки, Польщі, Португалії, Румунії, США, Туреччини, Чехії. Про це повідомляється на сайті глави держави.

Володимир Зеленський ознайомив учасників зустрічі з актуальною безпековою ситуацією на сході нашої держави та вздовж кордону України. Він відзначив важливість солідарної підтримки суверенітету й територіальної цілісності з боку міжнародної спільноти. Глава держави висловив вдячність закордонним українцям за важливу роль у формуванні широкої міжнародної підтримки України, передусім у питаннях протидії російській агресії.

Президент також подякував за підтримку реалізації стратегічного курсу України щодо членства в ЄС. Він попросив закордонне українство активно долучатися до підтримки процесу визнання європейської перспективи України всіма державами – членами Євросоюзу.

Говорячи про пріоритети євроатлантичного курсу нашої держави, Володимир Зеленський наголосив на важливості майбутнього саміту НАТО 2022 року в Мадриді. Він відзначив необхідність роботи не лише щодо забезпечення запрошення України взяти участь у цьому заході, а й щодо ухвалення Альянсом рішень про подальший алгоритм поглиблення відносин з нашою державою.

Президент окремо зробив акцент на важливості посиленої уваги закордонного українства до ініціативи «Кримська платформа». Він звернувся з проханням щодо більш активного долучення закордонних українців до діяльності Кримської платформи та розширення кола її країн-учасниць.

Глава держави високо оцінив визначні зусилля закордонних українців щодо визнання міжнародною спільнотою Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом українського народу. Глава держави наголосив на важливості участі іноземних лідерів у пам’ятних заходах, що відбудуться у 2022 році й будуть присвячені 90-м роковинам тих трагічних подій.

Володимир Зеленський ознайомив закордонне українство з ключовими здобутками в процесі комплексних реформ у державі, які реалізуються попри продовження зовнішньої агресії.

У межах онлайн-зустрічі її учасники обмінялися думками щодо процесу законодавчого оформлення інституту множинного громадянства в Україні, що є предметом особливої уваги та інтересу для закордонних українців.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Більшість ракет, якими рф атакує Україну, мають іноземні компоненти — Президент
Більшість ракет, якими рф атакує Україну, мають іноземні компоненти — Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив, що більшість ракет, якими російські окупаційні війська атакують нашу країну, мають іноземні компоненти.

«Частина з них з промитими мізками»: на Куп’янському напрямку беруть в полон «тиловиків»
«Частина з них з промитими мізками»: на Куп’янському напрямку беруть в полон «тиловиків»

Військовослужбовці армії рф, яких захоплюють в полон на Куп’янському напрямку, діляться на три категорії.

Окупанти зазнають втрат у техніці на Куп’янському напрямку
Окупанти зазнають втрат у техніці на Куп’янському напрямку

На Куп’янському напрямку підрозділи 7 корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ завдали противнику значних втрат у техніці.

Ворожі БПЛА влучили у житлові будинки на Чернігівщині
Ворожі БПЛА влучили у житлові будинки на Чернігівщині

Внаслідок влучання російського ударного безпілотника у житлові будинки на Чернігівщині постраждали дві жінки віком 85 та 67 років.

«Ворог зосереджує значні сили» — Головком ЗСУ розповів про ситуацію на Запорізькому напрямку
«Ворог зосереджує значні сили» — Головком ЗСУ розповів про ситуацію на Запорізькому напрямку

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський здійснив робочу поїздку до частин, що ведуть бойові дії в на Запорізькому напрямку.

«Буквально місяць від мобілізації до полону»: росіян кидають у бій після трьох тижнів підготовки
«Буквально місяць від мобілізації до полону»: росіян кидають у бій після трьох тижнів підготовки

На Краматорському напрямку російське командування кидає солдатів у штурми заледве після трьох тижнів підготовки.

ВАКАНСІЇ
Стрілець роти охорони

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

Бойовий медик

Київ

67 ОМБр ДУК

Служба в Силах Оборони за контрактом, стрілець

від 20100 до 120000 грн

Вінницькі Хутори, Вінницька область

Механік-водій

від 20000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

Діловод служби пального та мастильних матеріалів

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Фельдшер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

--- ---