ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Командувач Сухопутних військ привітав із Днем Святого Миколая ліцеїстів-богунівців, чиї батьки загинули

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Грудня 2021, 18:25

Напередодні свята Миколая ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна та ліцеїсти Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею, батьки яких загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, завітали до Командування Сухопутних військ ЗС України.  Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю СВ ЗСУ.

Подарунки до Дня Святого Миколая передав дітям командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський.

– Дуже радий вас сьогодні привітати та подарувати вам подарунки. Цією зустріччю ми хочемо показати вам, що ми про вас завжди пам’ятаємо. Ви є частиною великої родини під назвою Сухопутні війська, – відзначив генерал-полковник Олександр Сирський.

Для дітей провели екскурсію Командуванням Сухопутних військ, Окремим Президентським полком та Храмом Архистратига Михаїла, що знаходиться на території командування.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Триває дуже інтелектуальна гра»: неподалік Вовчанська між дронарями Сил оборони та окупантами точаться постійні повітряні бої

«Триває дуже інтелектуальна гра»: неподалік Вовчанська між дронарями Сил оборони та окупантами точаться постійні повітряні бої

На Харківщині, в районі відповідальності 58-ї окремої мотопіхотної бригади, ворог намагається інфільтруватися в між позиціями Сил оборони. Саме тому головне завдання — своєчасне виявлення таких груп піхотинців.

Володимир Зеленський привітав воїнів із Днем Сухопутних військ і відзначив захисників на Харківщині

Володимир Зеленський привітав воїнів із Днем Сухопутних військ і відзначив захисників на Харківщині

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Харківщину привітав українських військових із Днем Сухопутних військ та вручив державні нагороди захисникам, які виконують бойові завдання на цьому напрямку.

Спроба наступу зірвалася — російські штурмові групи здалися під Мирноградом

Спроба наступу зірвалася — російські штурмові групи здалися під Мирноградом

Підрозділи 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного зірвали чергову спробу наступу російських військ на підступах до Мирнограда, захопивши в полон кілька груп окупантів.

Денис Шмигаль: Міноборони зменшило корупційні ризики в управлінні майном і закупівлях

Денис Шмигаль: Міноборони зменшило корупційні ризики в управлінні майном і закупівлях

Міністр оборони України Денис Шмигаль звернувся до учасників Шостого Міжнародного форуму «Ефективне врядування та виховання доброчесності в секторі безпеки та оборони», під час якого презентували новий документ у сфері антикорупційної діяльності.

Статус УБД: які можливості та пільги відкриває держава для військових і ветеранів

Статус УБД: які можливості та пільги відкриває держава для військових і ветеранів

Статус учасника бойових дій відкриває для військовослужбовців та ветеранів низку соціальних, медичних і фінансових можливостей — від безоплатного лікування до програм підтримки житла, освіти та власної справи.

Геннадій Шаповалов: поранені бійці в ТЦК виконують критичні функції — напади на них неприпустимі

Геннадій Шаповалов: поранені бійці в ТЦК виконують критичні функції — напади на них неприпустимі

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Геннадій Шаповалов заявив, що фізичні напади, приниження та насильство щодо військовослужбовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки є злочинами й напряму підривають обороноздатність України.

ВАКАНСІЇ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Дніпро та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область

Інспектор прикордонної служби, фельдшер

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Розвідник в ЗСУ

від 35000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Стрілець-помічник гранатометника, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Охоронник

від 43000 до 48000 грн

Київ

Служба безпеки України

Rifleman (Contract Military Service, for Foreign Nationals)

від 50000 до 130000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

--- ---