ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Косово відбулася ротація українських миротворців у Місії КФОР

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Грудня 2021, 14:46

У Косово, Республіка Сербія, на території військової бази «Ново Село» відбувся урочистий захід з нагоди чергової ротації військовослужбовців Збройних Сил України, які братимуть участь в операції з підтримання миру і безпеки у складі багатонаціональних сил НАТО КФОР.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

В урочистостях взяли участь особовий склад національного контингенту, оперативна група Міністерства оборони України, представники командування сил КФОР на чолі з генерал-майором Ференцом Кайарем, а також командири контингентів інших країн, які беруть участь в операції.

Своєю чергою заступник начальника об’єднаного штабу Командування об’єднаних сил ЗС України генерал-майор Василь Осипчук урочисто передав Державний Прапор України командиру національного контингенту 30-ї ротації майору Михайлу Чаюку.

«Ви всі справжні професіонали своєї справи. Впевнений, що усі завдання за призначенням будуть виконуватися з честю і високою відповідальністю», – наголосив генерал-майор Василь Осипчук.

 Довідково

Місія багатонаціональних сил НАТО у Косово, Республіка Сербія (Місія КФОР) – український національний контингент чисельністю 40 військовослужбовців формується на базі одного з інженерних полків ЗС України на ротаційній основі.

Склад контингенту: інженерний підрозділ, офіцер взаємодії в Штабі Місії КФОР та елемент забезпечення.

Національний контингент входить до складу Об’єднаної групи логістичної підтримки Місії КФОР і виконує завдання із забезпечення свободи пересування у зононі відповідальності Місії КФОР, організації та проведення заходів мінної безпеки в інтересах як Місії КФОР, так і місцевого населення, розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів та інші завдання інженерного забезпечення по всій зоні відповідальності Місії КФОР. 

Читайте нас у Facebook
Взяли і загинули, а не Луганщину: у 3-му корпусі спростували заяви російського командування
Взяли і загинули, а не Луганщину: у 3-му корпусі спростували заяви російського командування

3-я штурмова бригада контролює населені пункти Луганської області і спростовує чергові заява рф про остаточне захоплення регіону.

Штурмував Донецький аеропорт, хотів втекти до Європи: однорукий бойовик з «Сомалі» отримав строк
Штурмував Донецький аеропорт, хотів втекти до Європи: однорукий бойовик з «Сомалі» отримав строк

Реальний термін ув’язнення отримав бойовик збройних угруповань рф, якого СБУ затримала у жовтні 2025 року на Волині.

«Феєрверки як на Новий рік»: Микола долучився до оборонців і став артилеристом
«Феєрверки як на Новий рік»: Микола долучився до оборонців і став артилеристом

Микола після завершення строкової служби ненадовго повернувся до цивільного життя, але потім вирішив знов долучитись до українських оборонців.

Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні
Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні

Інженерні підрозділи Сил оборони у березні знищили сотні окупантів і десятки одиниць техніки завдяки системі загороджень.

3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім
3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім

Окупанти привели дрони до свого складу з боєприпасами. Розвідка батальйону Pentagon 225 ОШП вела ворожу групу на квадроциклі.

Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal
Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal

Україна розширює безпекову співпрацю з країнами Близького Сходу та готує нові домовленості, зокрема у форматі Drone Deal.

ВАКАНСІЇ
Начальник майстерні, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Кулеметник

від 20500 до 20500 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Бойовий медик

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)

Топогеодезист

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Стрілець-помічник гранатометника

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Фельдшер

Чернівці

Державна прикордонна служба України

--- ---