Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Міністр оборони України Олексій Резніков в рамках офіційного візиту до Королівства Швеція провів зустріч зі Спікером Риксдагу Андреасом Норленом та Третьою Заступницею Спікера Керстін Лундгрен. Повідомляє пресслужба МОУ.
Окрім поточної безпекової ситуації в Україні, сторони обговорили виклики, перед якими постав цивілізований світ через агресивну політику РФ та її негативний вплив на європейський безпековий порядок.
Олексій Резніков підкреслив, що зупинити агресора можна тільки зробивши неприйнятною ціну такої можливої ескалації. У тому числі, через механізм застосування санкцій.
Очільник оборонного відомства висловив подяку Парламенту Швеції за принципову послідовну позицію щодо підтримки суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України в міжнародно визнаних кордонах.

Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Навідник зенітного артилерійського відділення взводу охорони
від 21000 до 121000 грн
Васильків, Київська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….