ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

В Офісі Президента радники з питань оборонної реформи обговорили безпекову ситуацію на сході й навколо України

Міжнародне співробітництво Новини
8 Грудня 2021, 8:17
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець провів відеоконференцію з Групою іноземних радників з питань оборонної реформи в Україні (Defence Reform Advisory Board – DRAB), під час якої було обговорено низку питань щодо реформи Міністерства оборони та вдосконалення обороноздатності Збройних Сил.

Як повідомили в пресслужбі Офісу Президента України, до роботи Групи залучені експерти стратегічного рівня зі Сполучених Штатів Америки, Литовської Республіки, Великої Британії, Канади, Республіки Польща та Федеративної Республіки Німеччина.

Роман Машовець поінформував іноземних колег про безпекову ситуацію на сході й навколо нашої держави та про прогнози щодо її розвитку.

Заступник керівника Офісу Президента наголосив, що Російська Федерація зосередила вздовж українського кордону збройне угруповання, яке готове до застосування сили проти нашої держави. За словами Романа Машовця, Росія провела низку навчань, спрямованих проти України. Крім того, РФ використовує територію Білорусі для можливого розширення агресії.

Учасники відеоконференції докладно обговорили практичні аспекти оборонної реформи, які стосуються посилення цивільного демократичного контролю над Збройними Силами України.

Зі свого боку члени іноземної дорадчої Групи привітали прогрес нашої держави на шляху розбудови демократично контрольованої української армії та запевнили керівництво Офісу Президента у всебічній підтримці України з боку своїх країн під час гібридної агресії Російської Федерації.

Сторони домовилися продовжити активний діалог з порушених та супутніх питань оборонної реформи в Україні.


На Покровському напрямку росіяни полюють на українські дрони із провізією, щоб хоч якось нагодувати своїх штурмовиків
На Покровському напрямку росіяни полюють на українські дрони із провізією, щоб хоч якось нагодувати своїх штурмовиків

Окупанти намагаються збивати українські безпілотники, які доставляють провізію на позиції Сил оборони, аби використати вантаж для власного забезпечення.

Найбільша «машинка на пульті»: інженери «Хартії» перетворили бронетранспортер М113 на наземного робота
Найбільша «машинка на пульті»: інженери «Хартії» перетворили бронетранспортер М113 на наземного робота

У «Хартії» показали роботизований бронетранспортер M113, який може виконувати інженерні та логістичні завдання без екіпажу.

Склади подвійного призначення: як удари по Wildberries змусили росіян закликати до припинення війни
Склади подвійного призначення: як удари по Wildberries змусили росіян закликати до припинення війни

Українські дрони понад тиждень доставляють наші далекобійні санкції на склади найбільшого російського маркетплейсу Wildberries.

На Одещині агент рф встановлював GPS-трекери на військові бензовози
На Одещині агент рф встановлював GPS-трекери на військові бензовози

В Одеській області викрили зрадника, який мав наводити удари рф на пально-енергетичну інфраструктуру регіону.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кулеметник (військова служба за контрактом)

від 50000 до 124000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

WorkUa Оператор польової лазні

від 23000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Olx Номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Снайпер

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

WorkUa Лікар, фельдшер

від 21000 до 63000 грн

Одеса

17 Прикордонний загін

WorkUa Фармацевт (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП