ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Марафоном у зимовому лісі відзначили житомирські курсанти ювілей вітчизняного війська

Реабілітація для військових Спорт
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Грудня 2021, 18:21

До вже відомої акції «Марафон, який ніхто не хоче бігти» – забігу, що підтримали вже понад 35 тис. осіб, долучилися і курсанти Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова. Тридцять майбутніх офіцерів пробігли символічною картою нашої держави, яку влаштували місцеві спортсмени в передмісті Житомира. У військовому інституті кореспондентові АрміяInform розповіли, що це був забіг на 10 кілометрів, ініціатором якого став начальник навчального курсу майор Микола Токарчук. До речі, командир долав дистанцію разом із курсантами.

– Ми біжимо не просто лісовими стежками, ми біжимо дистанцію, яка повністю копіює карту України з усіма її територіями, – говорить офіцер. – Таким чином підтримуємо марафон і наших військовослужбовців, які нині захищають Україну на Сході нашої держави.

У захваті від підтримки військових і житомирський бігун Юрій Мілованов, якому належить авторство цієї стежки, що є контуром зменшеної у 500 разів карти України.

– Це чудово, що хлопці пробіжать символічними кордонами України, як знак того, що ми любимо свою державу і нікому не віддамо, – каже спортсмен.

Фото пресслужба ЖВІ

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Поновили штурми та змінили напрямок: на півночі Харківщини росіяни активізувалися після затишшя
Поновили штурми та змінили напрямок: на півночі Харківщини росіяни активізувалися після затишшя

Після тривалого затишшя окупанти минулого тижня поновили активні штурмові дії в північному прикордонні Харківської області.

Уражено РЛС у Криму, командні пункти та зосередження живої сили — Генштаб ЗСУ
Уражено РЛС у Криму, командні пункти та зосередження живої сили — Генштаб ЗСУ

Наші воїни уразили радіолокаційну станцію радіотехнічного батальйону «Ай-Петрі» в районі Охотничого, що в тимчасово окупованому українському Криму.

Україна збільшила дальність далекобійних ударів по росії у 2,5 раза 
Україна збільшила дальність далекобійних ударів по росії у 2,5 раза 

З початку повномасштабної війни Сили оборони України більш ніж у 2,5 раза збільшили дальність ураження цілей у глибокому тилу ворога.

Депортовували дітей та привласнювали культурну спадщину: ЄС запровадив санкції проти окупантів
Депортовували дітей та привласнювали культурну спадщину: ЄС запровадив санкції проти окупантів

Рада Європейського Союзу 23 квітня 2026 року запровадила санкції проти п'яти фізичних осіб, причетних до депортації та індоктринації українських дітей.

Сили безпілотних систем втретє уразили НПЗ у Туапсе
Сили безпілотних систем втретє уразили НПЗ у Туапсе

Оператори 1-го центру СБС та 413-го полку безпілотних систем «Рейд» у взаємодії з ССО, СБУ, ГУР уразили один із найсучасніших заводів компанії «Роснєфть».

«Армія потребує вмотивованих, розумних і сильних людей»: майбутні розвідники «Чарлі» та «Зулу» розповіли про своє навчання
«Армія потребує вмотивованих, розумних і сильних людей»: майбутні розвідники «Чарлі» та «Зулу» розповіли про своє навчання

Курсанти навчально-наукового інституту військової розвідки та сил спеціальних операцій Військової академії (м.Одеса) розповіли, чому навчаються і для чого.

ВАКАНСІЇ
Діловод, військовослужбовець (Excel, Word, IT)

від 20000 до 60000 грн

Слов'янськ

Військова частина А0693

Тракторист, військовослужбовець

від 20460 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

Механік-водій, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Номер обслуги міномета

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Військовослужбовець, Комірник (начальник) складів

від 20000 до 24000 грн

Київ, Київська область

Номер обслуги, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---