ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Шість нагород здобули житомирські курсанти на чемпіонаті світу та міжнародному турнірі з MSAC

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Листопада 2021, 12:05 1

АрміяInform уже повідомляла про успіхи представників Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств «Бойове двоборство» та міжнародному турнірі з MSAC, що завершився 22 листопада в Харкові. Та відзначилися там не лише спортсмени з головного військового вишу України. Шість медалей – по дві золоті, срібні та бронзові, вибороли і курсанти Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова.

– На чемпіонат світу та міжнародний турнір від нашого військового інституту поїхало 14 курсантів, – розповідає доцент кафедри фізичної підготовки заслужений майстер спорту України, заслужений тренер України з гирьового спорту підполковник Василь Пронтенко. – Усі вони увійшли до складу збірної команди України і завоювали 6 медалей!

Так, у своїй ваговій категорії чемпіоном світу став курсант Олексій Яковець, який, до речі, вперше виконав норматив Майстра спорту України з бойового двоборства. А курсант Максим Чернишов здобув перемогу у своїй ваговій категорії на міжнародному турніру. Решта четверо – також призери міжнародного турніру. Другі сходинки зайняли курсанти Максим Ковальчук та Родіон Літвінов. Ну, і бронзовими призерами змагань стали курсанти Артем Романенко та Владислав Клімашевський. Тобто майже половина спортсменів-житомирян стали чемпіонами й призерами змагань такого рівня. Що, власне, не є дивним, адже Житомирський військовий інститут зажди славився своїми спортивними досягненнями.

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Спорт