Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Українські правоохоронні органи викрили групу зловмисників, які на продаж «вирощували» бот-акаунти у соціальних мережах. Усього, за інформацією правоохоронців, кіберділки «розкрутили» понад 20 тисяч фейкових профілів у соцмережах, більшість з яких скупили російські пропагандисти та проросійські агітатори.
Адміністрування ботоферми здійснювалося через серверні ресурси Російської Федерації. Через фейкові акаунти поширювався контент, спрямований на дискредитацію Збройних Сил України, органів державної влади та підбурення антивакцинаторських настроїв.
До групи кібербізнесменів входило близько 15 осіб. Свою діяльність вони проводили у спеціально орендованих офісних та житлових приміщеннях у Чернівцях. Під час обшуків було виявлено та вилучено комп’ютери, спеціальне програмне забезпечення та майже 6400 стартових пакетів і понад 4000 платіжних карток українських банків.
Для створення профілів зловмисники використовували стартові пакети українських та іноземних мобільних операторів, у тому числі і російських. А щоб підтвердити легітимність акаунтів — прив’язували до облікових записів банківські картки, зареєстровані на підставних осіб. Верифіковані профілі продавали через інтернет, а кошти отримували на електронні гаманці.
Наразі тривають слідчі дії для виявлення та притягнення до відповідальності всіх причетних до схеми осіб. Заходи з викриття протиправної діяльності проводили Управління СБУ в Чернівецькій області, відділ протидії кіберзлочинам Національної поліції за процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури.
У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.
У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.
Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.
Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.
Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.
Міністерство оборони України висловило свою позицію стосовно вбивства у Львові військовослужбовця ТЦК.
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Дніпро та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Старі Кодаки, Дніпропетровська область
Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення
від 30000 до 130000 грн
Київ
21 окремий батальйон спеціального призначення
Офіцер служби захисту інформації в автоматизованих системах
від 28000 до 50000 грн
Одеса
Військова частина А2238
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….