ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові капелани та психологи обговорили спільні методи взаємодії

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Грудня 2021, 19:24

На базі окремої механізованої бригади оперативно-тактичного угруповання «Схід» відбулося спільне заняття капеланів та військових психологів, котрі виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомили у пресслужбі ООС.

У заході взяло участь 19 капеланів різних конфесій з різних військових частин та військових формувань операції та представники відділу морально-психологічного забезпечення Командування ООС.

Учасники зустрічі обговорили взаємодію військових капеланів і психологів та їхнє місце в запобіганні суїцидів, подоланні алкогольної, наркотичної та ігрової залежностей серед особового складу підрозділів, що виконують бойові завдання. Вони й надалі продовжать використовувати спільні методи взаємодії з особовим складом як на передових позиціях, так і в тилу.

«Є досить символічним те, що ухвалений Парламентом Закон «Про Службу військового капеланства» значно спростить юридичні моменти служіння військових священників не лише в районі проведення ООС, а й у Збройних Силах України загалом», ‒ зазначено в повідомленні.

Читайте нас в Telegram
Мітки: