ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Російські війська біля кордону України: у нас немає розбіжностей з даними розвідок країн-партнерів – Ганна Маляр

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Листопада 2021, 15:30

Під час обговорення теми скупчення російських військ біля держкордону України на телеканалі ICTV у програмі «Свобода слова» заступник Міністра оборони України Ганна Маляр, зокрема, повідомила, що у нас немає розбіжностей з даними розвідок країн-партнерів, з якими обмінюємося цією інформацією. «Немає розбіжностей ані по фактах, ані по цифрах». Були лише розбіжності в інтерпретаціях і прогнозах.

— Станом на зараз наші прогнози збігаються: приблизний час кризи — зима цього року, починаючи з грудня, — зазначила Ганна Маляр.

На запитання ведучого, чому наші прогнози щодо початку загострення ситуації збіглися із закордонними лише останнім часом, заступник Міністра оборони відповіла, що це відбулося на основі аналізу додаткових даних.

— У нас були переговори з партнерами й ми намагалися з’ясувати, чи їхня інформація базується тільки на кількості військ і скупченні військ навколо нашого кордону й на тимчасово окупованій території. Ви ж розумієте, що не всю інформацію ми й наші закордонні партнери можемо викладати. Насправді є й інші дані, на яких ґрунтуються наші західні партнери, які свідчать про те, що загроза є, але ми по-різному інтерпретуємо, чому саме. Адже ми з цією загрозою стикаємося щодня. Загроза ескалації, загроза вторгнення більш глибокого є щодня і ми постійно з цим живемо. В результаті ж переговорів із західними партнерами зараз ми бачимо все це більш-менш спільно, — зазначила Ганна Маляр.

На закиди окремих учасників програми стосовно ефективності роботи нашої розвідки заступник Міністра оборони відповіла:

— Головне управління розвідки на сьогодні потужне як ніколи і ми маємо чимало заяв іноземних держав із вдячністю за роботу нашої військової розвідки. Це було по-перше. По-друге: як би ми не оцінювали в публічному полі скупчення військ, говорімо про справи. На сьогодні Українська армія перебуває в постійній бойовій готовності до відбиття повномасштабного вторгнення.

Під час телепередачі «Свобода слова» заступник Міністра оборони також прокоментувала тему оборонних закупівель, оборонного бюджету та інші важливі для Збройних Сил України питання.

Читайте нас у Facebook
«Вєчний польот»: на окупованих територіях уразили пункти управління дронами
«Вєчний польот»: на окупованих територіях уразили пункти управління дронами

Вчора та у ніч на 7 квітня наші підрозділи уразили пункти управління БПЛА у районах Зеленого Запорізької області та Удачного на  Донеччині.

Прямий ефір: показова зачистка русні, нова зброя проти шахедів, окупанти вбивають своїх
Прямий ефір: показова зачистка русні, нова зброя проти шахедів, окупанти вбивають своїх

На Запорізькому напрямку бійці групи «Морок» 225 штурмового полку знайшли позиції окупантів, зачистили їх від росіян і захопили ще одне їхнє укриття.

Хто вирішує, якими будуть бронежилет, штани або берці: процес створення речового забезпечення зсередини
Хто вирішує, якими будуть бронежилет, штани або берці: процес створення речового забезпечення зсередини

Хто вирішує, якими будуть бронежилет, штани або берці військовослужбовців Збройних Сил України?

Знову палає «вікно до Європи»: уражено нафтовий термінал росіян на Балтійському морі
Знову палає «вікно до Європи»: уражено нафтовий термінал росіян на Балтійському морі

У ніч на 7 квітня Сили оборони України завдали ураження по нафтовому терміналу «Усть-Луга Ойл» в селі Слободка Ленінградської області рф.

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження носія «Калібрів» та портової інфраструктури у Новоросійську
Генштаб ЗСУ підтвердив ураження носія «Калібрів» та портової інфраструктури у Новоросійську

У Генеральному штабі ЗСУ підтвердили пошкодження російського фрегата типу «Буревесник» у Новоросійську Краснодарського краю рф.

Зруйнували школу та пошкодили лікарню: наслідки ударів рф по Херсонщині
Зруйнували школу та пошкодили лікарню: наслідки ударів рф по Херсонщині

Кількість загиблих через російські удари по Корабельному району Херсона зросла до чотирьох.

ВАКАНСІЇ
Оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 100000 грн

Полтава, Полтавська область

Оператор відділу розвідки та корегування БпАК

від 50000 до 120000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Снайпер

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Сапер 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Оператор протитанкового озброєння, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Майстер ремонтного відділення бронетанкової техніки

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---