ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Пишаюся, що Україна стане другою країною у світі, яка здійснить перепис населення у співпраці з Apple – Президент

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Листопада 2021, 15:51

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна стане другою країною у світі, яка здійснить перепис населення у співпраці з Apple.

«Пишаюся тим, що Україна стане другою країною у світі, яка проведе перепис населення у співпраці з Apple. Сьогодні підписано важливий Меморандум про взаєморозуміння між Мінцифрою й цим технологічним гігантом. Цифровізація є безумовним пріоритетом нашої держави», – написав Володимир Зеленський у Twitter.

На початку вересня Президент України Володимир Зеленський обговорив із гендиректором Apple Тімом Куком проєкт перепису населення та українізацію персонального помічника Siri, повідомила пресслужба глави української держави.

 

Читайте нас в Telegram
Посилення ППО, фінансування дронів та обмін даними: Україна та Німеччина готуються до «Рамштайну»

Міністр оборони України Михайло Федоров провів розмову з німецьким колегою Борисом Пісторіусом напередодні засідання у форматі «Рамштайн».

Підпалив автівки військових і сів: на Сумщині до 7 років засуджено юнака
Підпалив автівки військових і сів: на Сумщині до 7 років засуджено юнака

Двадцятирічного жителя Шостки визнано винним у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України шляхом підпалу автівок військових.

Готував підрив залізниці під Києвом: до 15 років тюрми засуджено ексбойовика «ДНР»
Готував підрив залізниці під Києвом: до 15 років тюрми засуджено ексбойовика «ДНР»

Засуджено громадянина України, який воював за терористів з «ДНР», а потім співпрацював зі спецслужбами рф і сприяв підривній діяльності під Києвом.

«Ми втратили 8 коліс, але БТР тягнув на голих дисках»: мехвод «Субарист» розповів про свою службу
«Ми втратили 8 коліс, але БТР тягнув на голих дисках»: мехвод «Субарист» розповів про свою службу

Старший механік-водій БТР 14-ї бригади оперативного призначення «Червона Калина» Нацгвардії з позивним «Субарист» провів уже понад 200 бойових виїздів.

Брати-мінометники: «Локи» та «Юджин» нищать ворога у одному розрахунку
Брати-мінометники: «Локи» та «Юджин» нищать ворога у одному розрахунку

Бойовий шлях братів-прикордонників зійшовся у підрозділі «Шквал».

За два роки знищив батальйон ворога: історія пілота «Бори»
За два роки знищив батальйон ворога: історія пілота «Бори»

Старший групи батальйону безпілотних систем 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка з позивним «Бора» розповів про службу.

ВАКАНСІЇ
Пілот розвідувального БПЛА літакового типу

від 22000 до 120000 грн

Київ

412 окремий батальйон безпілотних систем 101 окремої бригади охорони Генерального Штабу ЗСУ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Хмельницький та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Старший оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Кулеметник

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Водій категорій B, C, військовослужбовець у Стрий

від 20500 до 50500 грн

Стрий

Військова частина А2847

Водій – слюсар

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

--- ---